2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    303
Yükselen balık 😍

Yükseleni ikizler kuzunun stelyumu kariyer evinde iş insanı olacak kariyeri önde olabilir ❤️

Yükseleni de kova minnosun 🤭 tam bir kova bebesi

Yükseleni başak canım

Yükselen ikizler 🥰
Yaa teşekkür ederim böyle hiç uyumaması kova özelliği mi 😂😂

Canim deme öyle biz anne sütü alsın istiyoruz ben ilk doğum yaptım erken doğumdan benim bebek emdi emdi uyudu emdi emdi uyudu meğerse sarılık olmuş süt yokmuş beslenmemis sonra yenidogan hemşiresi dedi 75 cc ile doğuyor her öğün ben şok oldum neyse geldik eve emiyor annem. Tutturdu mama verme mama verme 1 ağ yanımda kaldı bir verdim mamayi bir vermedim gaza geldim bebek doğuyor memede diye benimki 15 gün boyunca hiç kg almamış bor geldim eve actim ağzımı yumdum gözümü karışmayın diye annem dut yemiş bülbül sonra bebek emiyordu bur baktim bizimki mama yapipi geliyor o zman kan falan da vermiştik doktor değerler düşük gelirse hastaneye alırız demişti bunu duyunca iyice tutuştu şimdi hiç bisi diyemiyor zaten ankarayq da döndü
Zaten bu mamaya öcü gibi bakanları da anlamıyorum. Evet ilk doğunca uyuyırlar ya Bilmiyoruzki doyuyomu doymuyor mu..
Bizimde sarılık çok yüksek diye mama vermişti iyi ki vermiş düştü kiloda aldı..
Benimde kv öcü gibi bakiyo mamaya aaa mama. Mi veriyorsun aaaa mama içti ya ondsn kusar. Aa mama içti ya ondan kakasi kokar saçma. Sapan şeyler Yaaa...

Zaten bu mamaya öcü gibi bakanları da anlamıyorum. Evet ilk doğunca uyuyırlar ya Bilmiyoruzki doyuyomu doymuyor mu..
Benimde kv öcü gibi bakiyo mamaya aaa mama. Mi veriyorsun aaaa mama içti ya ondsn kusar. Aa mama içti ya ondan kakasi kokar saçma. Sapan şeyler Yaaa...
Aynen öyle canım ne gerekiyorsa öyle yapacaz

Ay bir tek mama içen bebek mi kusuyormuş bir tek mama içen bebeğin kakası mı kokuyormuş resmen bir yerlerinden uyduruyorlar. Benim bebeğim hiç mama yemedi ama gayette kusuyor ve kakası da kokuyor yani kaka bu kokmaması mümkün değil 😂

Ay bir tek mama içen bebek mi kusuyormuş bir tek mama içen bebeğin kakası mı kokuyormuş resmen bir yerlerinden uyduruyorlar. Benim bebeğim hiç mama yemedi ama gayette kusuyor ve kakası da kokuyor yani kaka bu kokmaması mümkün değil 😂
Kiz saçmalıyor yaa🤣🤣
Totosundan Uyduruyor.
Mama veriyorum diye

Katılıyorum
Bende denedim mama az doyuyor gibi geliyordu kilo almamıştı oglusum
Bende saldım mama meme karışık gidiyorum cok da abartmamak lazım sağlık sıhhat afiyetle büyüsün de ne yiyorsa artık 🤣🤣

Eklentiler

• IMG_4704.png
    IMG_4704.png
    185,6 KB · Görüntüleme: 43
Banu çiftçinin kitabında hamileyken bile lazer sakıncalı değil bebeğe diyordu sadece hormonlardan dolayı tuyleri tetikleyip olumsuz etkileyebilir diyordu eğer kullanılıyorsa ben haftasonu yapmak istiyorum da
Benim doktorumda bir zararı olmadığını ama hormonlardan dolayı azalma olmayacağını söylüyor.

Bugün gardolabi actimmbir kac parca bsi aldim elime hiç biri olmadı ne buzları ne pantolonları hepsi 40 yada 38 beden ben nasıl gorevem onlara bide önümüz yaz göbek bir yandan göğüsler bir yandan bazenleri bir yandan çok canım sıkıldı

X