2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Anladım canım biz de yaşam hastanesinde Fulya vurgun mısıra gittik hiç sevmedik senin bu söylediklerini de bir araştırayım

Bizim bugün 41. günümüz
Biz kahvalti yaparken bizim kuş 10dakika da olsa etrafı izledi ben şok
Gece de yeni doğdugu 1hafta dışında ilk. Defa bölük bölük olsada gece 4saat uyuduk.
Önceki günler 1.2 saat olunca bu baya iyi geldi bana.
Annesiii Kurbaannn vereneeee diye gezdim evde
40 Banyomuzu da böyle susledim

Eklentiler

• IMG_20240308_212159_edit_1334473052665154.jpg
    202,2 KB · Görüntüleme: 90
Ayyy çok güzel olmuş ben aslında dün kutlama derken bunu kastetmiştim yani bi hazırlık yapacak mısınız demek istemiştim bende böyle yapayım inanılmaz güzel olmuş

Evet bende az da olsa emziriyorum benden geçmez ama yaklasmasa da eşimden geçer mi acaba diye endiseliyim. Bende hapsirigina öksürüğüne dikkat edeyim bari

Ne kadar geliyo iki meme
İki meme sağmıyorum mesela bebek sabah kalktı ve sol emdi, solun kalanını sağıyorum 30-40 cc çıkıyor, bebek 1-2 saat sonra uyandığında sütsüz kalmasın diye sağ olana dokunmuyorum, sonrasında sağı emdikten sonra onu boşaltıyorum o da aynı çıkıyor, ama gün içinde başka boşaltım yapmıyorum, hem bebeğin ne zaman isteyeceğinden emin olamıyorum hem de hem sağıp hem sık emince ğögsüm çok acıyor

Anladım çok teşekkür ederim bence sütun yetmesi için emzirmeden önceki tek sağım bebeğin tek öğünlük midesini doldurabilmeli kilosuna göre midesi öğünlük 90 sa 90 çıkabilmeli en az diye düşünüyorum

Ayyy çok güzel olmuş ben aslında dün kutlama derken bunu kastetmiştim yani bi hazırlık yapacak mısınız demek istemiştim bende böyle yapayım inanılmaz güzel olmuş
Yaa ben anlayamadım kuzum
Cok Sagol geceden hazırladım vaktim Olmaz bebişle diye
Sağlıkla büyüsünler inşallah

Bu sağımı neden yapıyorsunuz sütü artırmak için mi ? Ben başlarda sağmıştım oda göğsüm şişiyordu şimdi öyle bir durum olmadığı için bıraktım. Sağmak mı lazım

Bu sağımı neden yapıyorsunuz sütü artırmak için mi ? Ben başlarda sağmıştım oda göğsüm şişiyordu şimdi öyle bir durum olmadığı için bıraktım. Sağmak mı lazım
Ben de aynıyım ilk başlarda göğsüm çok şişiyordu buzluğa atıyordum şu an hiç sanmıyorum herkes böyle yazdı ama merak ettim

Kızlar bugün annemiz evde ilk günümüz.Gündüz kaç saat uyanık kalıyor bebişleriniz kaç saat uyuyor şu aralar sizlerde durumlar nasıl ?

Kızlar bir de bir konuda tavsiye ve tecrübelerinize çok ihtiyacım var.Meme ve mama olarak gidiyorduk.Bir süredir meme süresini o kadar azalttı ki neredeyse emmiyor mama istiyor uyumak ve doymak için.Ne yapacağımı şaşırdım emerken ıkınıp sıkılıyor bir süre emiyor ve uyukluyor gibi olup bırakıyor.Mamayı daha çok içer oldu ne yapacağımı bilmiyorum(silikon uca hala devam ediyoruz maalesef )

Kızlar bugün annemiz evde ilk günümüz.Gündüz kaç saat uyanık kalıyor bebişleriniz kaç saat uyuyor şu aralar sizlerde durumlar nasıl ?
Benimki 5 buçukta kalktı daha hiç uyumadı hala ayakta. Ay sonunu bekliyorum sabırla bu uykusuzlukla kilo falan aldı mı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…