2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kuzum turk kahvesi mi iciyorsun ? Doktor kahveye ne diyo bebek icin uykusuzluk gaz falan yapar diye korkuyorum B Buffalosos
Sade kahve içiyorum bazen granül kahve su bazen americano şeklinde çok süt veremiyorum o yüzden günde 2-3 içiyorum aksi halde başım ağrıyor uykusuzluktan

Bende aldim vermeye kiyamadim ama bugun verecegim bakalim bi doktor videosunu gordum gunde 1 kere mi veriyosun canm

Benimkisi de böyle bir de Habire emiyo kusuyo benimkisi yüzüstü yatırınca kusmaz mı yine

Valla balım kusacak olduktan sonra kucakta dik şekilde de kusuyorlar.
Benimki bahsettiğim pozisyonda hiç kusmadı. (Reflü yatağında yapıyorum hep bunu)
Dene biz hep öyle uyutuyoruz sırtında diken var gibi

Kızlar sağım yapınca kaç dk yapıyorsunuz ben geliş azalana kadar
Uykudan kalktığımda çok dolu ve şişse atletimi ıslatmışsa power pump yapıyorum 10 ar dakika 3 kere sırayla dönüyorum. Gün içinde emzirmeden sonraysa 15 er dakika sağıp bırakıyorum

Cok geçmiş olsun.
Bizde de esim hasta bende de bugün kırgınlık var. Bebeğe geçer diye ödüm kopuyor. Sürekli miz miz hasta olduğunu nasıl anlarım.

Kızlar sağım yapınca kaç dk yapıyorsunuz ben geliş azalana kadar
Bitene kadar yapıyorum, çocuk emdikten sonra kalanını sağıyorum ki bir sonrakine üretim artsın diye, genelde 10 dk içi boşalıyor artık akmayınca tetiklemek için 2-3 dk daha tutuyorum sonra bırakıyorum

Deneyeceğim şimdi valla

Eee sonuç noldu?

Ay çok tatlısın ve tecrübeletin rahatlatıcı geliyor şahsen bana

Ay çok teşekkürler

51. Günden bildiriyorum artık 20 25 dakika ana kucağında veya oyun halısı tarzı şeylerde oyalanıyor. Ana kucağımıza manuel, oyun halkımızdan abiden kalma bu var.

Bizim 50, evde şu an temizlik var. elektrik süpürgesi kapandığı anda ana kucağından emziğini battaniyeyi fırlatıp bağırmaya başladı ajsjajs
İnşallah 51. Günde gelir bu 20 dk oyalanma. Oyun halısını koyarken görsen emzirme yastığı ile destekliyoruz elli müzik açıyoruz falan bebe bizden bunalıyor basıyor çığlığı ahahahaha
Bizimki çizgi filme bakıyor ablası izlerken, tablete bakıyor oyun oynarken (kafa hakimiyetini böyle öğrendi resmen), ama abla kitap okurken yine çığlık kıyamet. Faydalı şeylere asla odaklanma yok, nerde itlik serserilik oradayız.

21 günlüğüz, bir kere emdikten sonraki sağımda yaklaşık 30-40 cc çıkıyor sizce süt yeterli mi, ne kadar emdiğini hiç tahmin edemiyorum ama 5-10 dk arası kuvvetli çekiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…