2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Lohusa depresyonu geçiren var mı arkadaşlar? Ben 2. Haftamda ruh daralması iştahsızlık isteksizlik ve gündüz çocuk uyurken uyuyamama ile başlayan bir ruhsal sıkıntıya girdim, geçmezse diye korkuyorum
Ben de öyleyim birinci ayimizi doldurduk iştahsızlık başta vardı 14 kg verdim kaldı 10 kg şimdi sıkıntıdan yemek istiyorum ilkinde de böyleydi her şeye ağlardım geçiyor geçecek çalışmaya başladığımda o tempoya kaptırıp gideceğiz kendimizi

Kızlar ateş ölçer ne aldınız doktor kulaktan alın dedi hangisi var sizde bende alayım koltuk altından olan var asla durmuyor huylu kuduruyor ölçerken
Canm bunu tavsiye ederim hem oda derecesi,mama derecesi külak ve alnın ateş ölçüsü var memnunum

Eklentiler

• 17099092723051623255824804141778.jpg
    93,6 KB · Görüntüleme: 56
Kızlar benim bebek kucakta uyuyor kucaktan inince hemen uyanıyor tüm günümüz böyle geçiyor. Bu böyle devam mı edecek alışkanlık haline mi geldi

Kızlar benim bebek kucakta uyuyor kucaktan inince hemen uyanıyor tüm günümüz böyle geçiyor. Bu böyle devam mı edecek alışkanlık haline mi geldi
Aynı durumdayım memede ya da omuzda derin uykuya dalıyor yatağa koyduğum gibi en geç 4-5 dk içinde uyanıyor.Alıştırma durumu değildir bence alıştıracak ne yaptık ki çok yorucu oluyor ya ben bölük pörçük de olsa birkaç saat uyumaya razıyım böyle hiç uyuyamıyorum zombiye döndüm dün akşam emzirme koltuğunda bayıldım resmen kucağımda çocukla, elim kafasının üstüne düştü falan

Ya biz de öyleyiz. 25.günümüz. Son 4 gündüz çok huzursuz ve sürekli kucak istiyor. Hiçbir sıkıntısı da yok. Saat başı uyanıyor ve kucak dışında asla sakinleşmiyor. Çok yoruldum hiç dinlenemiyorum

Bugün gaz bizde de pik yaptı sabah 6dan beri ağlıyor ıkınıyor kıpkırmızı oldu çocuk çıkaramıyor da gazı kaka da yapamadı yeni yaptı

Kızlar ateş ölçer ne aldınız doktor kulaktan alın dedi hangisi var sizde bende alayım koltuk altından olan var asla durmuyor huylu kuduruyor ölçerken
Ben beurer marka aldım hem kulaktan hem alından ölçüyor ama en doğru ölçüm yolu kulak. Ayrıca ortam ısısı veya sıvıların sıcaklığınıda ölçüyor.

Sling denedin mi

Eşim çok yardımcı geceleyin benim kadar mesai harcıyor gelir gelmez bebeği alıyor, benimle ilgileniyor ama o ruh daralması bazen çok yoğunlaşıyor ve o sıralarda bebekle olan bağımı etkiliyor

Aynı benimki de öyle tenimi istiyo koklayarak uyuyor bir yandan yoruluyorum bir yandan ihtiyacı var diyorum

Kızlar sling veya kanguru kullananlar nasıl kullanıyorsunuz. Yani bebeklerimiz daha kafalarını tutamıyorlar ve kafa desteği olan sling veya kanguru göremedim illa sağa veya sola veya arkaya kafa düşüyor. Tek elle kafayı tutmak gerekir yani nasıl iki elinizle iş yapıyorsunuz. Benim çok ihtiyacım var yardımcı olursanız sevinirim

Lohusa depresyonu geçiren var mı arkadaşlar? Ben 2. Haftamda ruh daralması iştahsızlık isteksizlik ve gündüz çocuk uyurken uyuyamama ile başlayan bir ruhsal sıkıntıya girdim, geçmezse diye korkuyorum
Hepsini dibine kadar yaşıyorum yalniz degilsin. Hem kimseyi görmek istemiyorum hem de biri gelince konusmak kafami dagitiyor. Kocama öfkeleniyorum gereksiz yere. Dün uyumak istiyorum diye agladim bugun annemle babam giderken ben bu cocuga nasil bakicam diye agladim. Umarim düzelirim

Ben aldım kargoda gelecek bakalım nasıl olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…