2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Eşim çok yardımcı geceleyin benim kadar mesai harcıyor gelir gelmez bebeği alıyor, benimle ilgileniyor ama o ruh daralması bazen çok yoğunlaşıyor ve o sıralarda bebekle olan bağımı etkiliyor
Ben de ruhum daraldıkça bebeğimle bağ kuramamaktan korktum hep. Sonra onunla daha çok konuşmaya başladım daha çok kucakladım öptüm kokladım. Hormonlardan gerçekten kaç günlük bebeğin ben bir aylık olana kadar çok buhranlıydım

Kızlar bu akşamdan itibaren bir rutin oluşturmak istiyorum mesela her aksam götürcem saat 9 da yatakodasında karanlıkta tutucam akşam sabah kavramı olsun diye orada da tv var beşiği bana dönük o şekilde yatsın ben de dizilerimi izlerim bu arada sese alıştırdım full bağır çağır konuşuyoruz şükür bana çekmedi yoksa uğraşamazdım

Bebek kendi kafasını bir yöne doğru çeviriyoe slingde. En kötü omuzdan gelen kanatlardan biriyle destekleyebilsiniz. Ben 2 kere denedim slingi, ilkinde çok huzurluydu ama son denememde daha da agresifleşti

Kızlar sütüm olmasına rağmen bebeğim emmek istemiyor pek.Mama istiyor.Memedeyken az emip bırakıyor uyukluyor çekiştiriyor.Böyle bir durum yaşayan var mı

Biz de her akşam aynı saatte yatak odasına geçiyoruz gece lambasını açıp emziriyorum sonra kısa bir uyku 40 dk fln sonra uyanış alt değişim emzirme sonra daha uzun bir uyku 3-4 saat sonra kısa kısa uykular . 4. Aydan önce rutin olmaz diyorlar ama bizim oldu gibi

Bize de daha iyi olur rutinler yatakta uzanmak bile iyi geliyor alışırlar hem böylece gittikçe

Beyaz gürüktü denediniz mi emzik verip

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…