2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çok haklısın canım ilk defa bu kadar düşkün gördüm kendimi bugün daha iyiyim 100 kere aradım annemi

Neler yapılıyor kırkta siz yapmıştınız Moni moni
Ha özel olarak sey yapmıştım. 40 delikten şu muhabbeti varmış. Son durulama suyunu dökerken süzgeçten döktüm 1 masrapa suyu. Komada kalan suyu da kendi son suyum olarak kullandım. Annem öyle yap dedi. Dini yönden bi yani olmadığı için taş tuş işine girmedim.

Ayy çok pahalıymış o kadar paraya yazık geldi bana ben böyle bi şeyin varlığından bile haberdar değildim açıkçası mama çoğunlukta mı gidiyorsunuz diye düşündünüz
Ya evet mama ağırlıklı gidiyorum. Her öğünde mama içiyor muhakkak.

Ben de annemle kavga etmekten yoruldum doğru düzgün bi işe yaramıyor sürekli bi şeyleri eleştiriyor sert çıkınca pişman oluyorum bu defa. Kafam zaten bi dünya olmuş bi de onunla tartışmakla uğraşıyorum ev süpürülecek duruyor gitmiş buzdolabı raflarını düzenliyor evi süpürüp sildim misafir banyosunu temizledim çocuğumun 40 dklık uykusunda dinlenmek yerine,o hala buzdolabıyla ilgileniyor en gerekli şey oymuş gibi, kayınvalidemin gelmesini iple çekiyorum resmen

Canım inan beni hiç emmeyen bebek doğru teknikle hemen emdiyse silikon ucuda anında bırakır.Çünkü ben biberonla besleyip sonrasında ağzına emzik verip uyutuyordum o kadar vahimdi yani durumum
Merhaba silikon ucu nasıl bıraktırdınız ben de aynı dertten muzdaribim biberon ve emzik var silikon uçsuz memeyi almıyor

Ayyy annem 1 ay kaldı benle.kalktu benle oturdu ben ev toplamaya çalışırken toplamaya kalktı diyorum.anne ya sen yap ha ben

Of pilim bitti kızlar . 9dan beri mama,meme,gaz,alt değiştirme döngüsünde gidip geliyoruz gücüm kalmadı valla. Bir yandan ev pis uyuyup dinlensem mi evi mi temizlesem ne zaman normale döneceğiz
Bırak pis kalsın ya da uyuyunca hemen 5-10 dk bir süpürge aç süpür bitti gitti ben öyle yapıyorum 5 dk da süpürge açıyorum o bile temiz yapıyor dip köşe mümkün değil

Dün akşam 90 cc mama içti tek seferde belli ki kapasitesi artmış yetmiyor 1 aylık

Bizde kolik bebek sınfına girdik canım.Saatlerce bizim ki de ağlamıyor ama hiç mutlu değil sürekli mız mız yani.

Masallah bende 60 veriyorum üstüne emiyor ama memese süt ne kadar bilmiyorum belkide uok
60 içince saat başı uyanıp yemek istemeye başladı demek ki yetmiyor çabuk acıkıyor beni emse de doyurucu değil sütüm onu yemekten saymıyorum 90 a çıkardım mamayı çocuk birinci hafta 60 içiyordu mama 1 aylık oldu zaten büyümüştür midesi demek

Kızlar şimdi bebeğimin ateşini ölçtüm kafası 36.6 filan geliyor .Karın kısmı 37.5 çıktı sizce ateşi var mı bu çocuğun annem olmadığını iddia ediyor

5-10 dakikadan fazla yatakta uyumuyor çocuk ya gerçekten çok yoruldum hiçbir şey yapamıyorum bebek bakmaktan başka. Annem gittiğinde kv arada gelecekti yardıma eğer gelmezse ben nasıl yaşayacağım hiçbir fikrim yok ya emziriyorum ya gaz çıkarıyorum ya alt değiştiriyorum başka şey yaptığım yok hiç uyumadım saatlerdir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…