2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Genelde 1,5 saat uyuyor şanslıysam 2,5 saat oluyor. Aslında gün içinde genel olarak 6saat falan uyuyorum ben ama toplam 10 kez falan kalkarak o yüzden yorgun düşüyorum
Aynıyız ben de öyleyim bölük pörçük olmasa tek yatısta 5-6 saat uyusak misler gibi olacak

Aynı şeyleri yaşayan birinden duymak iyi geldi çünkü bazen kızım 6-7 saat uyuyorsun niye yetmiyor diye düşünüyordum . Sürekli uyandığımızdan işte 😕
Dün gece uyudum 2 saatte bir uyandım yedirdim yattım 6 saat kadar uyumusumdur bende ama suan ölü gibiyim kafam düşüyor hoş geçip yatsam uyuyamam çok garip yani :/

Lohusa depresyonu geçiren var mı arkadaşlar? Ben 2. Haftamda ruh daralması iştahsızlık isteksizlik ve gündüz çocuk uyurken uyuyamama ile başlayan bir ruhsal sıkıntıya girdim, geçmezse diye korkuyorum

Lohusa depresyonu geçiren var mı arkadaşlar? Ben 2. Haftamda ruh daralması iştahsızlık isteksizlik ve gündüz çocuk uyurken uyuyamama ile başlayan bir ruhsal sıkıntıya girdim, geçmezse diye korkuyorum
Öyle ki 20 günde 12-13 kilo vermişim eski kiloma gelmeme 2 kilo kaldı zaten günlük yarım kilo veriyorum çok yemeden emzirdiğim için sanırım

Ben varım her gün ağlıyorum 🥲 herkesten nefret ediyorum komşular bile nasılsın dese batıyor vaktimi alıyor bu konuşarak diyorum rezil haldeyim hem insan istemiyorum hem de demin yalnızım diye ağladım 😀 çok kötüyüm yani emoji attığıma hiç bakma 🙏🏻🙏🏻 eşim de bıktı devamlı ağlıyorum diye bebeği çok istiyordun diyo anlamıyor beni kendince moral veriyor da beter ediyor böyle

Bebek yapmadan önce eşim beni uyarmıştı hepsini söyledi adama kızmıştım istemiyor musun sen diye o da istiyorum ama anne olarak sana bağımlı olacak sen özgürsün zor gelir demişti şimdi ben demiştim diyor kendince onluk sıkıntı yok ben uykusuz kalırım tahammülüm var diyor senin yok diyor bana bebekten şikayet etmiyor hiç çok rahat gerçekten de 3 saatlik uykuyla işe gidebiliyor ve enerjik :KK43:

Ben bu haftaya kadar hep depresyonda olduğumu düşünüyorum. Aynen söylediklerin gibiydi iştahsızlık bıkkınlık kendimi sorgulama itiraf edemediğim düşünceler sonra da o düşüncelerden pişmanlık duymak(çocuk sahibi olmak konusunda) ama bu hafta daha iyiyim bebiş büyüdükçe daha da iyi olacağına inanıyorum yorucu mu evet ama geçecek diye kendimi telkin ediyorum. Bir de bilmiyorum eşin nasıl yardımcı mı seni anlıyor mu beni biraz da o rahatlatıyor

Kızlar ateş ölçer ne aldınız doktor kulaktan alın dedi hangisi var sizde bende alayım koltuk altından olan var asla durmuyor huylu kuduruyor ölçerken

X