2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Aynı şeyleri yaşayan birinden duymak iyi geldi çünkü bazen kızım 6-7 saat uyuyorsun niye yetmiyor diye düşünüyordum . Sürekli uyandığımızdan işte
6.7.saat bebegim doğduğundan beri hiç uyuyamadım..
bence şanslısın
Dun gece 2 saat uyudum , oda yarım Yarim, öğlende 1.5 saat..
Gaz sancısı, meme derken uyumuyor..

Merhaba silikon ucu nasıl bıraktırdınız ben de aynı dertten muzdaribim biberon ve emzik var silikon uçsuz memeyi almıyor
Bırakamadık biz .cok takılmıyorum artik ona ki suan onunla bile göğüslerimin uxu cok Acıyor.. Onsuz düşünemiyorum..
Gecen gün sinirliydi ben silikonu çıkarana kadar baktim tutmuş emiyor ama sonra tekrar almadı

o zaman bu halime şükredeyim ben Allah kolaylık versin hepimize
Aminnn her an değişiyor ya..
Gunduz uyuyor dedim bugun gunduzde canıma okudu..
Geçecek bu günler de büyüyünce geriye bakip ne günlerdi diyeceğiz suan baya yorgunuz hepimiz,

Kızlar sabah bi göğüsüm ağrıyordu aksama dogru vücut ağrısı basladi parmak uclarima kadar agriyordu ve butun vucudum alev gibiydi megersem mastit habercisiymis bi bu eksikti gercekten hemen sicak suya girdim sagdim emzirdim falan azaldi ama yine devam ediyor oneriniz var mi

20 günlük henüz

90 cc mama içirdim 2 buçuk saattir uyuyor hala da uyuyor açlıktan mı uyanıyordu yani bir buçuk saatte bir yaaaa

Hamal aldim puset aldim hiç birinde durmuyor oturma odasında kollar açık öyle uyuyor geniş geniş yatıyor bebekler.kime benziyor benim oğlan benim babama benziyor eşim açık kumral ben bugdaybtenliuim.buyukmohlum eşimin kopyası bu kara böcek esmer benim babamın kopyası minyatür u bildiğin bu kadar olur esmerleri alnının yapısı kafa yapısı kas göz diyorum.babami dogurmusjm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…