2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Evet memeden süt geliyor mesela süt gelmezse de ağlar de mi 😐 bazen emzik verip kucağımda pış pışlıyorum ya da elektrikli anakucağına koyuyorum uyuyor 🤔 hıçkırıyor artık anlıyorum doyduğunu ama yine aranıyor
Bazen mama veriyorum o yüzden işte
Yani süt gelmese ağlar bencede ama bunu netleştirmek lazım. Pompan varsa iki göğsünü de sağıp gelen miktara baksan ya

Yani süt gelmese ağlar bencede ama bunu netleştirmek lazım. Pompan varsa iki göğsünü de sağıp gelen miktara baksan ya
Pompa var ama göğsüm pompaya alışık değil ya şuan gelen miktar kıyaslamak için yeterli olur mu ? Ama yarın artsın diye sağıma başlıycam inş göğüs ucum iyileşsin diye bekledim

Gümüş nitrat mi demişti doktorun . İlk doktoru muanede göbek bağı düşünce getirin yakalım demişti . Başka doktora gidince gerek yok dedi yakmaya bende anlamadım bu durumu
Bizimkini geçen gidinve gümüş nitrat sürdü hafif. Meme Yapmış dedi doktoru.
Ama. Sanki geçmedi 😒😒
Gecmezse çocuk cerrahına bi gitcez

Pompa var ama göğsüm pompaya alışık değil ya şuan gelen miktar kıyaslamak için yeterli olur mu ? Ama yarın artsın diye sağıma başlıycam inş göğüs ucum iyileşsin diye bekledim
Zaten tamamen kıyaslamak doğru değil çünkü bebek pompaya göre daha fazla miktar emiyor. En azından aşağı yukarı ne kadar süt çıktığını bilirsin. Sık sık pompa yaparsan süt miktarını da artırırsın

Zaten tamamen kıyaslamak doğru değil çünkü bebek pompaya göre daha fazla miktar emiyor. En azından aşağı yukarı ne kadar süt çıktığını bilirsin. Sık sık pompa yaparsan süt miktarını da artırırsın
Aynen o zaman yarın pompaya başlıyım. 🙏🏻 teşekkür ederim ya 🙏🏻

Kızlar gebelikte oluşan kararmalarınız geçti mi ne durumda özellikle karın bölgesi?

Bugun esim evden çalışıyor gece mesaisi var.
Salonda çalışıyor pc de.
Salonda yatıcaz valla oglumla,rutini bozmiyim diyorum ama yatak odasında tekk yatmak da icimden gelmiyor, içim Bunalıyor.
Gece sıkıntısı yine...

X