2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar her gün burun temizliği yapıyor musunuz ben daha hiç yapmadım yapmaktan da korkuyorum yanlış yaparsam diye
Ben sürekli yapıyorum bazen hergün bazen iki güne bir aspiratör ile yapıyorum. kaç günlük oldu bebek bence yapmalısın bazen hapşırarak çıkaramıyorlar

Aynı benimde doymuyor mu diyorum ama geri almıyor tekrar tekrar deniyorum almıyor doymasa tekrar tutar heralde.

Bende günde 2 kere yapıyordum ama doktor fazla yapma dedi. Ödem olur şişermiş. Serum fizyolojik sıkmamı söyledi sadece.

Kesinlikle bir şekilde doğuyolar zaten. Bilseydim böyle olacağını krsin danışmanlık alırdım

benim bebeğimde asla uyanmıyor be biberon be emme neyaparsam yapayım uyanmıyor sabah 6 ya kadar uyuyor gündüzde hep memede sürekli
Mama verince 4.5 saat uyur dedi bebek hemşiresi. Mamayımazalt dedi gece ama kıyamıyorum ki. Siz veriyo musunuz mama Bineronu dokundurunca haamm uyanıyo eşek sıpası

Bizim de doktorumuz burun spreyi yazmıştı ihtiyaç halinde birer fıs sıkarsınız demişti
Nasatol
Kesinlikle bir şekilde doğuyolar zaten. Bilseydim böyle olacağını krsin danışmanlık alırdım
Ben 3. Gün yüzyüze aldım bu böyle devam etmez diye 4 bin verdim ama çok da bi işe yaramadı kataterle destekleyerek çıplak memeyi emsin istedik ama çok sabır gerektiren bir şeydi bebeğimi de agresifleştirdi bizim de elimizde olmayan başka şeyler oldu. Şu an artık beslensin de nasıl olursa olsun modundayım instagramdan sütümü arttırmaya yönelik kamplara mı katılsam diyorum ama güvenilir mi emin olamadım foşur foşur gelen sütleri görünce imreniyorum

Artık duş almakta eziyete döndü göğüs uclarima su değdikçe sanki diken batmışcasına acıyor ve bornozumu giyemiyorum uçlarına değince canım çok fena acıyor. Duş aşığı iken şuanda duş almaya korkar oldum ve hiç giresim gelmiyor ne zaman eskiye döneceğiz

Ben başladım ama fototerapi gördük sarılık korkusu bitmedi bende o yüzden daha azaltmaya başlamadık mamayı. Azaltınca doymıcak. Az önce 60 ml mama verdim yarım saat sonra emmek istedi 35 dk emdi uyudu. Yorulduda mı uyudu doydu da mı uyu hiç fikrim yok

gerçekten beslenme işini dengelemek çok zor

Kaç günlükken başladınız siz, ve aspiratör derken nasıl yapıyorsunuz öğrenebilir miyim
Serum fizyolojikten her burun deliğine iki damla damlatıp biraz bekliyorum sonra burun aspiratörü ile çekiyorum. Ben 2 haftalıkken başladım yanlış hatırlamıyorsam. Günde bazen 2 kere de yaptığım oluyor

Mama verince 4.5 saat uyur dedi bebek hemşiresi. Mamayımazalt dedi gece ama kıyamıyorum ki. Siz veriyo musunuz mama Bineronu dokundurunca haamm uyanıyo eşek sıpası
bende gece 11 gibi mama veriyorum emzirmeden sonra sabaha kadar uyuyor gece uyandırmaya çalışıyorum ama mümkün değil biberonuda almıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…