2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Valla kafayı yiyecem kimse anlamıyor beni emzir geçer diyorlar ama geçmiyor bi aydır sürekli sızlıyor.
Cnm ben ilk bebegimde yaşadım tam 2.5 ay beldeye en sonunda bi göğsümün ucu kötüydü ve hücre yenilenmedi çok kötü acısı en son cevizin yeni olurken dis yesil kısmını ezip dayanabildigim kadar dayanıp tuttydm bi ondan fayda gördüğüm valla

Bugün çocuğumu gördüm çok şükür emziriyorum artik.2120gr oldu.kavusuyorum buhafta taburcu olucak en geç cuma günü vericek🧿🧿hastane taburcu oldukta sonra sağlık ocağına gittinizmi çocugunuz muayeni için.
Allahım tez vakit kavuştursun sizi anne kokusunu daha çok alınca çok daha hızlı toparlayacak minik kuzumuz 😍😍 hiç ayırmazsın koynundan kavuşunca yaka iğnesi gibi gezersiniz ❤️❤️❤️

Kızlar gerçekten sadece gazı yoksa doymayan bebek mi ağlar ? Benim bebeğim uykuya dalayamayınca ağlıyor o kadar esniyor ki bazen uyumuyor uyuyamadıkca da huzursuz oluyor
O zaman memeye tutuyorum ben biraz emip uykuya dalıyor son uyku beslenmesi diyorum ben çözümü öyle buldum

Günaydın kızlar ben bu meme yarası ve ağrısı için genel cerrahtan randevu aldım. Sizce genel cerrah bakıyor mudur bi faydası olur mu yoksa boşuna gitmiyim mi benim ağrılarım bambaşka bi hal aldı artık dayanamıyorum memeyi bırakacak noktaya geldim.
Eltim de öyle. Ağlıyor hep. Acile gidecekti bugün, sanırım cildiyeye gideceğini söyledi. Benim de korkum o, o yüzden az emzirip sağıyorum şuan :KK43:((

Benimde sağ gogsum cok agriyor kolumu bile kaldiramiyorum surekli sagiyorum ama fayda etmiyor doktora giderseniz doktor önerisini buraya da yazarsaniz sevinirim
Mastit olmuştum doktora gittim. Solda yoğun enfeksiyon var dedi, antibiyotik verdi molcef. Uçlarına sürmem için de Balaban diye bi krem verdi. Sağdım önce sonra emzirdim yavaş yavaş geçti büyük oranda. İlaçları kullanmaya devam ediyorum. Genel cerraha gittim

Deli gibi yiyorum ama emzirdikçe doğum kilolarım yavaş yavaş gitmeye başladı yalnız göbeğim öyle duruyor top gibi kaldı napcaz bu göbeği🙄yarın kontrolüm var korse takabilir miyim diye soracağım acaba faydası olur mu
Dr hastanede 3. Günde başla demişti bana. Gerçi ben taktım ama dikişlerime iyi gelmedi takamadım

Bugün çocuğumu gördüm çok şükür emziriyorum artik.2120gr oldu.kavusuyorum buhafta taburcu olucak en geç cuma günü vericek🧿🧿hastane taburcu oldukta sonra sağlık ocağına gittinizmi çocugunuz muayeni için.
Gözün aydın canım çok sevindim sağlıkla büyüsün şükür bu günlere

Merhaba biz küvezden çıktıktan sonra bir gün hastanede kaldık uyum süreci için kilo alıp almadığına bakıldı anne sütü ile.Daha sonra doktorumuzla görüşüp taburcu olduk.Saglık ocağına hepatit b ikinci doz için gittik on gün sonra.

Kızlar enfeksiyon değerim 79 bir türlü düşmüyor antibiyotiklere rağmen, enfeksiyon değeri yüksek olan var mı, bebeğe zararı olur mu

Acısı 3 gün sonra geçti sayılır yani rahat hareket etmeye başlamıştım. 3 gün önce sanırım birkaç dikiş daha düştü günler de karıştı tam emin değilim kaç gün önce aslında. ama sanki hala var korkuyorum bakmaya.
Kaç dikişin vardı peki canım ben de çok korkuyorum bakıp dokunamıyorum ya :KK43: 1 hafta oldu doğum yapalı oturup kalkarken falan hala çok dikkat etmem gerekiyor ayrılıcakmış gibi hissediyorum dikişler 🤢

Meme reddi başladı iki gündür çok güzel içiyordu alıyordu mememden bugün reddetti nasıl bağırıp yırtınıyor biberon verince sustu cuk cuk içiyor öyle yarım saat cebelleştik meme başında kıpkırmızı kesildi ortalığı ayağa kaldırıyor

Kızlar bugün 18. Gün doğumdan bu yana. Kanamalar kesilip geri geliyor ama bardaktan boşanır gibi oluk oluk geliyor 10 dk da ped baştan sona doluyor normal mi
Normal canım benimde öyleydi ayağa kalkınca bir anda boşalıyordu bacaklarımdan akıyordu. Doktoruma sordum. Rahim ağzı kapanıyor içerde biriken bir anda boşalıyor dedi bana dil altı bir hap verdi 1tane rahim ağzını yumuşatması içinmiş onu kullanınca içimden söküldü ne varsa ağrılı şekilde bikaç gün dsürdü yoğun şekilde sonra azaldı. Doktorunuza bir danışın isterseniz

X