2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
B Buffalosos Ozaman normal bazen çıldırıyorum o bagirdikca 😂 birde alt değiştirirken çiş kontrolünü nasıl yapiyorsunuz 😂
Ay pipiye ıslak mendil kapatıyorm bazen ya da pamuk durmuyor ki kıpır kipir hep işiyor 🤣🤣bide popoyu silince 💩yapıyo.. Ayy gece olunca bunlar hele bana geliyorlar 🤣🤣komple herşeyi değiştiriyoruz falan iyice cin gibi oluyo

Kızlar Hipp - Sma - Aptamil veya baska marka hangi mamayı kullanıyorsunuz? Doktorlarınız mı önerdi siz mi aldınız ? Aslında gerek kalırsa hastanenin karşısın da ebebekten aldıracaktım eşime ama belki istediğim marka bulunmaz veya numarası bulunmaz falan riske atmayayım dedim yarın alacağım🤷🏻‍♀️
Bnde hipp organic combiotik aldım

Henüz birini bulamadık bizde bir tanıdığımız de Memnune aladağı önerdi fakat biz oğluşa sigorta yaptırdık o da orada geçmiyormuş 😕 sen de mi bulamadın doktor
Kimi önerdi hangi doktor ☺️ TOBB da doğum yapınca ilk kontrolünü orda yaptırdık sevmedim pek hemde sigorta yüzde 30 karşıladı cumartesi birde Medicana ya götürcez bakalım

Kimi önerdi hangi doktor ☺️ TOBB da doğum yapınca ilk kontrolünü orda yaptırdık sevmedim pek hemde sigorta yüzde 30 karşıladı cumartesi birde Medicana ya götürcez bakalım

Doğum yaptığım doktor önerdi Memnune aladağı. Aaa bizim ilk kontrol de doğum yaptığım hastanede oldu fakat ücret almadılar

Hipp organik combiotic aldım. Hem doktoru önerdi hemde benim çalıştığım hastanedeki çocuk doktorları öneriyordu o yüzden bu marka tercih ettim. Nolur nolmaz lazım olur evde dursun diye aldım hiç kullanmadım iyi veya kötü yorum yapamıyorum.
Hiç mama vermediniz mi masallah

Gece 1.30 da Uyandı bizimki 5e kadar gaz sancısı çektik..
Gece uykum 3saat. Akilli saatten kontrol ediyorum.
Birde 1 saat öğlen yavrum uyuyunca uyudum 🌿
Canım tane kimyonu kaynamış suya atıp 3 dk beklet sonra süzüp iç bebeğin gazına çok iyi geliyor. Bıraktığım günün gecesi bebek kıpkırmızı oldu ıkınmaktan ondan işe yaradığından emin oldum. Günde 2 kere içiyorum

Canim kendimi yapti bende bugun doktora gittim 7. Gun oldu yapmiyordu poposu catlamiş ikinmaktan ve bir anda kakasini gaziyla birlikte fiskirtarak yapmaktan oluyormus catlakta bir tane fitil brrdi bide iki kremi karistirip sur poposuna kremler iyi geldikce kendi yapar kakasini dedi
Benimkide yapamıyordu 2 gündür biraz zeytinyağı sürdüm poposuna bugün biraz yaptı şükür r

Ayy benim bebek de aynı alt değiştirirken kıyamet kopuyor. Nefesi kesilecek gibi oluyor kendini sıkmaktan işiyor her yerime 😃 poposunu silince de uyarılıyor galiba kaka yapıp duruyor bazen 3 bez boşa gidiyor bu şekilde. Ben yatırırken konuşmaya başladım güzelce öyle olunca dikkatli dikkatli dinliyor ağlamıyor ama her zaman işe yaramıyor

kızlar kaçıncı günde kaç numaralı bez kullanıyorsunuz? Biz 2ye geçtik ama ne kadar daha devam eder acaba ona göre alım yapayım diyorum

Canım tane kimyonu kaynamış suya atıp 3 dk beklet sonra süzüp iç bebeğin gazına çok iyi geliyor. Bıraktığım günün gecesi bebek kıpkırmızı oldu ıkınmaktan ondan işe yaradığından emin oldum. Günde 2 kere içiyorum
Rezene içiyorum, kimyon da deniyim.
Cok sagol canım

X