2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Çok merak ediyorum kırkından sonra her şey gerçekten daha mı iyi olacak yoksa Teoman’ın dediği gibi bunlar güzel günlerimiz daha beter olacak her şey mi 😂😂😂😂
Şansımıza ne çıkarsa artık.Bazen iyi oluyor bazen kötü.Benim ilkinde kötüydü bunda iyi olması için yatıp kalkıp dua ediyorum🤣 ne olursa olsun sonunda bitiyor cinnet geldiği zaman derin derin nefes alıp bunu tekrarlayın 🤣

Of kızlar koltuk altından temassız ateşini ölçtüm 38 çıktı biz panik olduk tabi vücudu da biraz sıcaktı, biraz soğuk su ile vücudunu sildim üstünü incelttim 1 saat sonra kulaktan ölçtüm 36,5 çıktı . Acaba kulak mı doğru çıkarır koltuk altı mı
Yok düştüyse sorun etme takip et birde kıyafetten hemen sonra yüksek çıkar birde direk sıgık su ile sılme canım ılık olsun tek kat giydir üstüne de müslin bir örtü ört yeterli gelir

Canim kendimi yapti bende bugun doktora gittim 7. Gun oldu yapmiyordu poposu catlamiş ikinmaktan ve bir anda kakasini gaziyla birlikte fiskirtarak yapmaktan oluyormus catlakta bir tane fitil brrdi bide iki kremi karistirip sur poposuna kremler iyi geldikce kendi yapar kakasini dedi
Kendi yaptı ben herhangi bir uyarı vs vermedim. 2 gün önce doktora gittiğimizde çatlak görünmüyor demişti. Sadece biogaia verdi doktor bide gaz damlası verdi. 10 gün yapmazsa bunu da kullanın dedi. Pişik olmasın diye zeytinyağı sürüyorum arada bir

Çok merak ediyorum kırkından sonra her şey gerçekten daha mı iyi olacak yoksa Teoman’ın dediği gibi bunlar güzel günlerimiz daha beter olacak her şey mi 😂😂😂😂
Köprüyü geçmiş biri olarak söylüyorum ki o da yalanmış arkadaşlar. Çocuk misali kandırıyorlar bizi sürekli :işsiz: :mad:

Kızlar Hipp - Sma - Aptamil veya baska marka hangi mamayı kullanıyorsunuz? Doktorlarınız mı önerdi siz mi aldınız ? Aslında gerek kalırsa hastanenin karşısın da ebebekten aldıracaktım eşime ama belki istediğim marka bulunmaz veya numarası bulunmaz falan riske atmayayım dedim yarın alacağım🤷🏻‍♀️

Nasıl yapıyosunuz biz kavga kıyamet yine dilikona dönüyoruz. Ağlamaya başladığında zaten hiç şansım yok
İlk önce keyfini sağlamaya çalışıyorum ağlarken asla memeyi ağzına sokmaya çalışmıyorum . Keyifliyken mememi alttan tutup ağzına sokuyorum ucundan süt damlatıp ağzına değdiriyorum ( bu da olmazsa biberonla mama veriyorum 1-2 kez çektikten sonra hemen mememi ağzına veriyorum) bazen ısrarla almıyor o zaman silikonu takıyorum ucunu çıkartıyor sonra silikonu çıkartıyorum

Kızlar Hipp - Sma - Aptamil veya baska marka hangi mamayı kullanıyorsunuz? Doktorlarınız mı önerdi siz mi aldınız ? Aslında gerek kalırsa hastanenin karşısın da ebebekten aldıracaktım eşime ama belki istediğim marka bulunmaz veya numarası bulunmaz falan riske atmayayım dedim yarın alacağım🤷🏻‍♀️
Bize hastanede hipp verdiler buna alıştılar bundan devam edin dediler öyle yaptık

İlk önce keyfini sağlamaya çalışıyorum ağlarken asla memeyi ağzına sokmaya çalışmıyorum . Keyifliyken mememi alttan tutup ağzına sokuyorum ucundan süt damlatıp ağzına değdiriyorum ( bu da olmazsa biberonla mama veriyorum 1-2 kez çektikten sonra hemen mememi ağzına veriyorum) bazen ısrarla almıyor o zaman silikonu takıyorum ucunu çıkartıyor sonra silikonu çıkartıyorum
Ya benimki iyice biberona alıştı memede uyuyo sürekli. Napcam bilmiyorum

X