2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Bizim ilk hafta 16diydi 3 gün sonra 15 e düştü bu hafta 13 civarı doktor 17 olsaydı yatirirdim dedi devlet hastanesinde çalışan yeni doğan hemşiresi arkadaşım bizim hastanede olsaydı kesin yatirirlardi dedi çok şükür düşüş eğiliminde bol bol emzir diyor emziriyorum ama bu defada kusuyor bakalım inşallah düşer

Benim bebiş yiyor yiyor sonra kusuyor üstünü değiştir altını değiştir gazını al sonra tekrar acıkıyor .yeni güncelleme kusma galiba bizim

Geçmiş olsun bu sarılık uzun mu sürüyor kaç güne bir takip ettiler sizinkini ?

Benim bebiş yiyor yiyor sonra kusuyor üstünü değiştir altını değiştir gazını al sonra tekrar acıkıyor .yeni güncelleme kusma galiba bizim
Dün tüm suratı kusmuk içinde kaldı hepsini çıkardı hemde 2 kez aynı güncelleme bizde de var

Kızlar dün bebişimi lavaboda yıkadık boşuna küvet almışız ya nasıl pratik oldu anlatamam güzel de uyudu sıcak sıcak yıkadık lavaboya tutup mis gibi saatlerce ortam ayarla suyu ayarla küveti doldur ölç biç aman bir daha uğraşmam iki kişi akladık pakladık musluk altında

Bu söylediğiniz devlet Hastanesi'nde de var mı yoksa özelde mi bu şekilde yapılabiliyor? Özele gidiyoruz biz yine de bilgim olsun bugünkü duruma göre

Annemde yeğenlerimi lavaboda yıkar şipşak çok pratik oluyor ve bebekte korkmuyor bir süre sonra sudan

Bu söylediğiniz devlet Hastanesi'nde de var mı yoksa özelde mi bu şekilde yapılabiliyor? Özele gidiyoruz biz yine de bilgim olsun bugünkü duruma göre

Devleti inan ki bilemedim. İlk bebeğimde de bu şekilde yapmıştık bunda da.
Eğer yoğun bakım kısmına verirsen ücretsiz tedavi, odaya alırsan genelde doğum fiyatının 1/3 1/2si gibi bir ücret ödüyorsun. Hatta açık olayım doğum 25 + 4 bindi benim. 20 istediler fototerapi ve oda için, o arada eve daha yakın hastaneye soralım diye kendi aramızda konuştuk falan hemen fiyat düştüler. Yani pazarlığa(?) da açık oluyorlar.
Umarım gerek kalmaz, çok geçmiş olsun

Senin bebek bakma şeklin bana benziyor ya, ilkindeki paniğim heyecanım pratik olma çabam vs hep görüyorum sende. Harikasın

İkinciye küvet almadım ben ama ikinci sudan korkuyor büyük kızım balık gibiydi
gaz sancısı çekse hop atardım küvete ikinci çingene biraz sadece benimle beraber duş alırsa tantana çıkarmıyor, su akacak da arada 2 fırt meme emecek de falan öyle şovlar ahshahsh

Aa ne kadar çok istemişler biz de özelde kaldık 2.500 verdik ayrı odaydı

Benim doğum 22.500 dü. Hastaneden hastaneye baya farkediyor demek

Yapılan işlem o kadar aynı ki zaten.
Hatta mantıklı düşününce tamamen bir gece bırakmak daha mantıklı ama yeni doğum yapınca mantıklı düşünülmüyor.
Yok göz bandı kaydı, yok sıcak oldu, yok bebeği özledik diye çıkartıp durduk sabaha kadar. Hemşireler takınca o bant duruyor da biz takınca çıkıyor. Bırakıp gidip dinlenmek lazım da anayım ben ana moduna giriliyor.

Şu uyku olayında benim idolümsün motive oluyorum gece uykusunu yapabilsem ben de çok iyi olacak moral verdi geçen yazdıkların

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…