2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doğum yapan kızlar hepinize hayırlı olsun Sağlıkla sıhhatle büyütmenizi nasip etsin Rabbim Emzirme esnasında bebeğimle bağ kurabilmek için elime telefonu almıyorum sürecimde zor geçince bakamadım mesajlarınıza Bu arada sezeryan dikişleri kanayan oldu mu hiç aranızda ? Koku yok ama sarı yeşil kanlı intihap akıyor.Doktorum böyle durumların olabileceğini söyledi ama iyileşmesi zaman alacak galiba

Yok sorun olmaz. Bizim asemiz özellikle haftasının dolmasını söylüyordu. Erken alınanlarda yanlış çıkabiliyor diye.
Umarım yanlış çıkar 13. Gün yeniden verdik. Birde sadece aksi bir durumda arıyorlarmış. Bunu beklemesi bile stresken. Bir de kiminle muhattapsiniz bilmiyorsunuz. Asla bilgi vermiyorlar enabizdada yok. Sağlık ocağı hemşires zor buldu. Hakkımızda hayırlısı olsun

Dün gece 11de uyudu yavrum, neyse 1.40 da Uyandı hemen mama Verdim üzerine de 5dk meme istedi..
Uyur dedim ama Nafile..
Kıvranıyor gazi vardı, saat 5e kadar eşimle uğraştık, kıvrandı resmen
Gaz damlası da kullanıyoruz, biogaia..
Gündüz çıkan gaz gece niye zorlarım ben anlamadım..
Kıyameti kopardı..
5te uyudu 7de uyandı şimdi meme, wlt değiştirme vs uyutmaya çalışıyorum

Açlıktan değilmiş o zaman benimkide hiç uyumadı bu gece

Bizimki herşeyi emmeye başladı ağlayınca ben de perişan oluyorum

Bende tiroid, hasimato vs hiç yok nereden çıktı bu anlamadım. Umarım dediğiniz gibi olur
İlk çocuğumda yaşadık tsh yüksek çıkıyordu doktoru ilaç başlama.ihtimalinden bahsetmişti ama sonra kendiliğinden düştü değer korkmayın yüksek bile olsa erken teshis ve ilaç tedavisiyle sorun olmadığını anlatmıştı doktorumuz

Emzik yeryüzünün en güzel icadı bence.
İlk kızım emziğe bayılırdı, evet zor bıraktı ama bıraktı sonuçta dünyanın sonu değildi.
İkinci almadı emzik, hastanede daha ilk günden alıştırmak istedim. Denemediğim marka da kalmadı almıyor.
Bir ara cidden şu maske lastikleri ile tuttursam mı diye düşündüm
Şimdi değil ama büyüdüğünde uyuturken falan zorlayacak beni.

Emzik bizde ilk günden itibaren kullanıyoruz çok rahat ilk gün alıştırdık uyumadan veriyoruz öyle uyuyakalıyor ben de bebekken çok severmişim

Biz baya baya sümüklü olduk yaa, hapşırıyor ve sarımsı sümük çıkarıyor, güya evden çıkmıyoruz evi bırakın yatak odasından çıkmıyoruz bugün 1 aylık aşımız var
Dün bizim de öyleydi gece hırıl hırıl burnu serum fizyolojik ile çektim çok rahatladı hepsini çıkardım

Doğum kilosunun üzerine çıkmıştı 5. gün, 14. gün tartmadı Gece nöbeti için söyledi gündüz sorun yaşamıyoruz pek. Belki biberon ya da süt kaşığı deneyebilirsiniz.

Biz baya baya sümüklü olduk yaa, hapşırıyor ve sarımsı sümük çıkarıyor, güya evden çıkmıyoruz evi bırakın yatak odasından çıkmıyoruz bugün 1 aylık aşımız var
Odayı bol bol havalandırın hatta açık havaya çıkarabilirsiniz, havalanmayan alan ve tozlu ortam hasta edebiliyor ne yazık ki. Sümük durumunu aile hekiminizle paylaşın muhakkak aşı öncesi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…