2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canm sezeryan dikişleri kanamam oldu. İntihap var onu sıkılması gerekiyor pansumana gidin yaptırın.yada doktora yanına gidin durumu anlatin

Son düzenleme:
Doğum kilosunun üzerine çıkmıştı 5. gün, 14. gün tartmadı Gece nöbeti için söyledi gündüz sorun yaşamıyoruz pek. Belki biberon ya da süt kaşığı deneyebilirsiniz.
Kaşık biberon da denedim aynı şey oldu.Biberon vermek istemiyorum neyse 14. gün kilosuna bir bakayım iyiyse ancak öyle içim rahat eder

Kızlar bebişlerinizin sarılık değerleri kaçtı? Benim ki 14 . Bugün kontrolümüz var vücudu hâlâ sarı gözüküyor.Beslenmesi tuvaleti çok iyi hamdolsun.Ne zamana düşer uzun sürer mi bilen var mı

Tecrübeli anneler biraz geriden geliyorum ama 4. Günümüz kontrolde sarılık çıktı cihazda 8 9 arası kanda 12.5 çıkmış sınır 12 görünüyor öğleden sonra sonuç göstereceğim yatış falan yapılır mı temkinli mi gitsem başına gelen yazabilir mi acil

Kızlar kızlar Pazartesi günü doğumum var Allahın izniyle belden uyuşturma sezaryen olacak sabah 8.30da tavsiyeler öneriler şunu yap şunu yapma dedikleriniz varsa önerilerinizi alabilirim
Bol bol yürü sakın korkma canın acıyacak ama yürümek iyileştiriyor 3. Gün harikaydım ben canım acıya acıya ilk ve ikinci gün yürüdüm iki büklümdüm ama açıldım yatarsan geçmez
Bol bol kahve iç sade nescafe baş boyun ağrın olmasın
En en önemlisi ameliyat sırasında sakın kafanı sağa sola çevirme çok önemli baş ağrısı olmaması için dümdüz dur migrenim olmasına rağmen 1 gram ağrımadı başım bebeği yanağıma dayandıklarında bile kafamı çevirmedim robot gibi dümdüz durdum

Doktor genel durumuna göre değerlendirme yapar ama yatış verebilir.
13'le yatmıştı benim kızım da.

Benim bebeğimin değeri de 14 çıktı bugün salı günü.Bugun kontrole var inşallah yatış gerektiren bir durum olmaz yada yükselmemiştir

Teşekkürler canım uzun süreli mi oluyor yatış bir gece mi

Benim kız 1 gece kaldı.
Ama boşuna kalmış da olabilir çünkü 10,5 ile çıktı 24 saat ışık alıp.
Daha önce de yazmıştım grupta, bebeğinden hiç ayrı kalmak istemiyorsan hastanede oda tutup o ışığı, küvözü falan odaya getirtebilirsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…