2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Şu uyku olayında benim idolümsün motive oluyorum gece uykusunu yapabilsem ben de çok iyi olacak moral verdi geçen yazdıkların

Sana kötü bir haberim var, 5 yaşına kadar gündüz uykusu devam etmiş, güneş doğunca kalkan güneş batınca uyuyan, gece beslenmesi hiç istememiş mükemmel ideal çocuğum şu an her gece 2'de hala yatmaaaam diye kıyamet kopartıyor. öğlen 11 gibi kalkıyor.

Düşün bak akşamları bebeksiz ortam var ama abla ortalığı birbirine katıyor. Küçüğü gece emmeye bile kalkmıyor, büyüğü dün gelmiş sabaha karşı mısır patlatalım mı diyor

Yani o düzeni istediğin kadar kur, bozulacak ama çok keyifli olacak.

Bebek dediğin düzen seviyor, saatli rutin seviyor, büyüyünce ipin ucu kaçıyor.

Yandık o zaman Allahım hepimize 3-5 yatılı bakıcılar nasip etsin bol bol dua ediyorum

İnsanın içi rahat etmiyo ki biz sürekli gözünü düzelttik. Kayıyordu kımıldadıkça. Gözümü kırpmadım 24 saat. Gözümğn önünde olmasaydı içim hiç rahat etmezdi. Sabaha kadar ben de sürekli açtım çıkardım temizledim emzşrdim napayım analık gerçekten

Herkes bildiğini okuyor ne yapayım o yüzden karışmıyorum biseye annem benim eve düzenini kurdu saat 2 ye kafar kahvalti.keyfi.ikiden sonra bulasik yıkanıyor yemek yaoailiyor gece tek.basima ben bakıyorum herkes bir odada yatıyor eşim oturma odasında ben yatak.odasinda annem.salonda büyük.sipa.kendi odasında ben de bebisle yatak.odasi hiç evim toplu ve temiz değil h4reeyim.birbirine karışmış halılar ustu bok götürüyor hep.leke olmuş öyle nasıl.toplanacam bilmem

Bizim 24 saat kaldı. Küvezi odaya getirdiler.. Ben 2 saatte bir beslemek için çıkardım. Altını değiştirdim. Normql günlük işlerimize devam ettik ama full uyudu
Evde de mi uyuyordu bizimki uyumuyor da sürekli ya ben saat bile kurmuyorum pek 2 saate kendi uyanıyor en az bazen mama da alsa 1 saate tekrar istiyor kilosu da 3480 doğmuştu 3445 çıktı 4. Günde dr çok iyi neredeyse kayıp yok dedi hiç anlamadık yüzünden dr görür görmez bu sarı dedi

Ben kaka yapınca çeşme altında yıkıyorum 2 dakikada hep

Evet sürekli uyuyodu. Uyandırmak işkence gibiydi. Acıktığını hissetmiyodu ama neyse ki yemesi iyiydi. Düzelmiş gibi duruyoruz ama yüne de çok tedirginim.

kızlar göğüs pedi kullanıyor musunuz? Ben gümüş kapak üzerine ped kapatıyorum ama sızdırıyor ve çok kalın kullandığım göğüs pedi hiç rahat edemiyorum.Kac ay daha göğüs pedi kullanmak zorunda kalacağız ? Süt akıyor bu şekilde hep böyle mi olacak emzirdiğimiz süre boyunca

Evet gümüş Kapak üzerine göğüs pedi koyuyorum bende de atlete geçiyor ıslanıyor nasıl olacak bilmiyorum.

Ay çok şükür hızlı toparlanmana cok sevindim 3 paket yeter demistim gold kahveyi daha fazla alayım o zaman kayısı kompostosuda yaptım gaza iyi gelir belkim bir de sana alttan muayne yaptilar mi dogum sonrası ve kasıklara bastırılıyormuş rahim kendini toparlasın diye ondan yapildi mi

Doktor gelip bastırdı kanamayı görmek için alttan baktı ama bisey sokmadı , basma olayı 5-10 saniye cokkk acıyor ama elini çekince geçti

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…