2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gözün aydın canım sağlıkla büyüt kuzunu

Ben de düşünüyorum görüştüm bugün biriyle mucizeler bekliyorum resmen ama şöyle ki sütüm de az yani mamayı nasıl takviye vericem hadi silikonsuz alıştı diyelim.
Ben de bunu merak ediyorum tecrübelerinizi paylaşırsanız sevinirim ben sağdıktan sonra memeye getiriyorum uç çıktığı için öyle bile emebilmesine rağmen sinirlenip bırakıyo başta makinayla uç çıkarmak aklıma gelseydi silikona hiç kalkışmazdım

Olmuyo artmıyo benim sütüm anlayamıyorum çıldırcam artık ya göğüslerim de yumuşak temelli gitcek diye korkuyorum
Canım bende ilk 2-3 gün öyle dedim ama uyku çok etkiliyor su içsem bile gelmiyordu uyudum mecbur öyle düzene girdi bir de stres etkiler çok panikleme

Kizlar sezeryan dikis yeri iyilestimi hepinizde bende bir sorun oldu dikis yerimin ustundeki etim derim cok susmis gibi sanki odemli sallaniyor asagiya dudak gibi gozukuyorvorasi doktorum pansuman demisti yapiyorum gecede tuzlu suyla koyuyorum amma sanki gecmemis gibi boylebisey yasayan oldumu kucuk gobek gibi sallaniyor orasi

Olmuyo artmıyo benim sütüm anlayamıyorum çıldırcam artık ya göğüslerim de yumuşak temelli gitcek diye korkuyorum
Benim göğüslerim sorunlu ameliyatlı hiç sütüm gelmeyecek diye düşünüyordum sütüm geliyor yaptıklarımı anlatayım ilk 3 gün gelmedi
Bestlak damla günde 3 defa 20 damla kullanıyorum
İmom latte takviye vitamin içiyorum
Bol bol kayısı meyve suyu içiyorum
Sütlü tatlı yiyorum cicibebeli süt yapıyorum mama gibi yiyorum her gün 2 kase
Bol bol su ve sıvı içiyorum
Sütümü getirdi bu yaptıklarım
İstikrarlı yapmak önemli
Tabi böyle oluk oluk gelmiyor meme + mama gidiyoruz biz de misal 30 cc doluyor sağınca en azından anne sütü de alıyor içim rahatlıyor

İyi de zaten ikinci topuk kanını 5. Gün vermiyor muyuz ki

Ben tüm mamaları enjektörle veriyorum

Ben de öyle düşünüyordum 5. Gün doktor kontrolüne giderken hastanede bi anda göğüslerim doldu sertleşti sütyenimi bi çıkardım içi olduğu gibi süt sağınca hala çok yok ama çocuk doktoru bebek daha büyük kuvvetle çeker doyurur o kendini merak etme dedi sadece geceleri 2 ölçek mama destekliyorum bol su hiç vazgeçme olcak bana da gelir dediklerinde inanmıyodum

Ben de hastanedeki hemşireye ah ettim resmen. Uğraşmayacsksan silikonu önerip beni bu belaya bulaştırma demi

Mamayı bırakmaya da cesaretim yok her öğün veriyorum sarılıktan dolayı. Hani mamayı bırakıp sadece meme emse ve doysa ama sürekli istese ona bile razıyım yapışık gezelim sorun yok. 18 gün oldu ya bu kadar da olmaz artık psikolojik olarak çok yıprandım

Benimde aynı şekilde oldu ikinci kanamamda 1 hafta gibi sürdü. Şimdi de yine bitiyor gibi

Ekmek arası tahin helvası yer oldum ya. Ben de sağınca 30 grliyo bugün iki kere sağdım ikisşnde de öyle ama ben sütümle doysun istiyorum.

Canim kendini psikolojik yipratma kendini inandir sutum artacak diye boyle stresdende sut artmaya biliyo
Bitik durumdayım vallahi ya. Öyle derinlere inip kendimi üzüyorum ki bi de. Diyorum ben doğurdum ya bunu. Ben varım kimsesiz değil neden mama vericem ben onu yeterince besleyemiceksem ne işe yarıcam ki. Tamam emiyo benden sağıp da veriyorum ama mamasız doymuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…