2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Gece mama veren anneler ya da süt sağanlar nasıl besliyorsunuz biberonla mı ben kaşık biberonla besleyemiyorum başını çeviriyo hemen, emzirirken de hep memede silikon uç kullanıyorum onu da pek sevmiyo geceleri kavga ediyo mama verip rahat uyusun istiyorum ama biberona alışıp beni reddetmesinden korkuyorum ama sürekli memede de ömür geçmiyor

Merhaba ben silikon uç ile emziriyorum.Biberonla mama veriyorum biberon ve silikon uca alıştığı için normal memeyi almak istemiyor

Bende sözde bırakmıştım silikonu şimdi sol göğsü silikonsuz sağ göğsü silikonla emiyor yoksa almıyor çıldırıyor . Pozisyonum mu doğru değil acaba

Bende sözde bırakmıştım silikonu şimdi sol göğsü silikonsuz sağ göğsü silikonla emiyor yoksa almıyor çıldırıyor . Pozisyonum mu doğru değil acaba
Ben sırf silikonu bırakma için emzirme danışmanıyla görüştüm bu haftasonu çalışmalara başlıcam umarım başarılı oluruz yoksa her gece yatakta silikon uç aramaktan helak oluyoruz bi de sadece memede uyuma olayını çözersek müthiş olacak

İyi akşamlar kızlar. Dün 18.00 da sezaryen doğum yaptım. Sızlama şeklinde kesik ağrılarım var idare etmeye çalışıyorum. Sütüm hiç yok. Bebeği öylesine emziriyorum mama veriyorum. Göğüslerim hassaslaştı bile. Göbeğimin yarısı gitti sanırım yarısı kaldı. Bebiş bugün zor uyandı, 4 5 saat uyandıramadık. Sütümün gelmesi için ne yapabilirim ?

Bol bol su gerçekten farkediyor

Ay çözüm olursa bende düşünüyorum

Bol su 3-4 lt + bestlak ve uyku başka bir şeye gerek yok canım ben bu şekilde kendimde deneyimledim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…