2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Eskiden desteksiz uyku derdim. Çocuğu beşiğe yatırırım uyur, uyanırsa kendi kendine uyumasını beklerim gerekirse ağlasın derdim. Şimdi uyanınca hemen pişpişlemeler sallamalar, yetmezse kucaklar 😅 Annesi hayatta ve yanında şükür olabileceğim kadar destek olurum valla umurumda değil benim artık öyle eğitimler şunlar bunlar 😂

Kızlar benim suyum geldi 3 saat oluyo nerdeyse açılmam 1 cmdi 1,5 saat önce,suni sancı veriliyor umarım sorunsuz ilerler ama hala sızıyor kalmayacak bu gidişle suyum dua edin :KK43:
Korkma canım artık bebeğin doğum yoluna girmiş, suyun kendi gelmeseydi bile doktorlar sancı sırasında gelip kendileri patlatıyor. Onun için panik olma... Bebeğinle konuş, sürekli seni bekliyoruz, hadi gel benimki yukarıda olduğu için hadi aşağı in bebeğim diye diye sancı çekmiştim 😁
Su gibi geçsin, sağlıkla gelsin bebişin 🤲

Evvveett sonunda geldik bizim için o muazzam güne 🥳🥳 bu güne erdiren rabbime şükürler olsun. Yıllarca her ay umutla bi bebeğin hayalini kurduk. Cok uğraştık cok tedaviler gördük. Fiziki ruhani cok acılar çektik. Adaklar adadik dualar hatimler.. Mevlam sonunda hanemize çiçek gibi bir evlat emanet etti. Ve şimdi o çiçeğin 40ini ucurucaz bugun. 🤲🤲🥳
Öncelikle kuvezde kavuşmayı bekleyen canları annelerine sağlıkla kavuştursun Rabbım.🤲🤲❤️ Ve tüm üye arkadaslar sizlerde lohusalik etkilerinden kurtulup 40 uçurmalar yapacağınız günlere sağlıkla erişin inşallah 🤲🤲🥳:KK55::KK68:

Kızlar dün öğleden sonradan beri de boğazımda şişlik güncellemesi geldi . Yalnız ağrı içten değil de dıştan lenf nodülüm şişmiş gibi ağrı var yutkunma zorluğum var 😕 Doktor arkadaşlar da vardı , ne yapayım sizce ?
Uçuk vardı o yapıyor lenf şişliği , ağızda yara aft veya uçuk olunca hep oluyor

Arkadaşlar gece gündüz ayrımı var mı bebişlerinizde benimki gündüz güzel uyuyunca akşam bizi mahvediyor akşam güzel uyuyunca gündüz mahvediyor sürekli hergünümüz değişken bir de mesela bir gün sabah aşırı huzursuzuz ağlıyoruz gazımız var bir gün akşam öyleyiz, dün mesela hiç uyumadı gece şimdi sabah yatıyor
Bizimde ayni, gündüz uyuyor gece de Nöbetteyiz...

ara ara evden kendimi dışarı atıyorum, ağlıyorum ağlıyorum psikolojim berbat durumda, saçımı taramıyorum yüzümü yıkamıyorum eşime sarılarak uyumayalı 3 hafta oldu bebeğe annemle başka odada bakıyoruz uykumda sürekli ağlama sesi duyuyorum duyar duymaz koşuyorum bazen hayal oluyor. Uykusuzum dün 4 e kadar uyutmaya çalıştım. Bugün tüm gün sabırlı olacağım dedim akşam gaz sancısı başladı masaj yapıyorum, her türlü pozisyonu deniyorum, çocuk yine de kurtulamıyor hep ağlıyor. Biogaia başladım nurse harvey başladım kimyonlu su rezene içiyorum gaz yapacak hiçbirşey yemiyorum yine olmuyor yine olmuyor
Canım yakın bir arkadasım kasım grubunda aynı bebekleriniz diye düsünüyorum senden bahsettim etiketliyorum yagmurcicegii yagmurcicegii

Kızlar en büyük ihtiyacı söylüyorum atlet su içinde kalıyorum günde 2 3 kez değiştiriyorum süt dolunca akıyor mutlaka atlet stok yapın 3 tane almısım yetmiyor hep yıkamak zorudnayım

X