2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim evde kıyametler kopuyor eşimle kavga ettik üstüne annemin tavırları ağlamaları eşim.beni.sikayet etti anneme olmadık.hakaretler benim.icin herkes hissini öfkesini benden çıkarıyor anlatamam herkes üstüme geliyor bugunndedim bir kutununnicine koydunuz herkes üstümden geçiyor benim eşime dedim.su kadin gidene kadar benle uğraşma ayaklarına kapanayim dedim ne yapayım ama annem Mustafa varken odaya girmiyor mutfaktan.odasindan çıkmıyor surat 5 karış eşimin suratı 5 karış çok.guzel.lohusalik ben ağlamaktan gözler sis

Benim evde kıyametler kopuyor eşimle kavga ettik üstüne annemin tavırları ağlamaları eşim.beni.sikayet etti anneme olmadık.hakaretler benim.icin herkes hissini öfkesini benden çıkarıyor anlatamam herkes üstüme geliyor bugunndedim bir kutununnicine koydunuz herkes üstümden geçiyor benim eşime dedim.su kadin gidene kadar benle uğraşma ayaklarına kapanayim dedim ne yapayım ama annem Mustafa varken odaya girmiyor mutfaktan.odasindan çıkmıyor surat 5 karış eşimin suratı 5 karış çok.guzel.lohusalik ben ağlamaktan gözler sis
Bu ne ya niye bu kadar araları bozuk? Eşin işe gitmiyor mu hep evde mi normalde annene de yazık kadın yardıma gelmiş hakaret işitiyor adam da demiyor ki yardımcı olmaya geldi diye töbe töbe

Annem eşim evde onlar yüzünden rahat ağlayamıyorum bile mutlu olman gerek ne güzel bebeğin var çok istiyordun diyorlar ağlama sebebim bebek değil ki onu çok seviyorum iyi ki var ama ben çok kötüyüm çok mutsuzum niye bilmiyorum
Ben yetemiyorum diye ağlıyorum. Böyle bi düşünceye girdim niye bilmiyorum. Az önce kalktım deli gibi temizlik yaptım duşa girdim kendime geldim biraz daha

Uykuların nasıl :KK43:
Canım sen çok yorgun olursan stres olarak geri döner vücuduna.Bizler yeni doğum yaptık.Alısık olmadığımız bir düzen.İlk bebek.Kendi düzenimiz değişti.Hayatımız değişti.Cok normal kendini bu şekilde hissetmen.Geceleri bebiş durmuyorsa emzirdikten sonra annen ve eşine devredebilirsin iki üç saat.Dinlenmis biraz uykunu almış olursun en azından.Gece uykusuz gündüz uykusuz bünyemizin dayanması zor.Herseye de yetişilmez

Annem eşim evde onlar yüzünden rahat ağlayamıyorum bile mutlu olman gerek ne güzel bebeğin var çok istiyordun diyorlar ağlama sebebim bebek değil ki onu çok seviyorum iyi ki var ama ben çok kötüyüm çok mutsuzum niye bilmiyorum
Hoş geldin lohusa psikolojisi 😊 bu mesajını tesadüfen gördüm canım aynı duygular bnde 10.gün başlamıştı özellikle uykudan uyandığım anlar gece sabaha doğru kalkmalarımda falan içim sıkılıp ağlıyordum tamamen normal sadece geçeceğini bil şimdi 6 aylık oldu bebeğim ilk günleri hatırlamak bile istemiyorum her şey şimdi çok güzel buralar aydınlık sakın korkma ilerinin iyi olacağına güven ve ağlamak istiyorsan sonuna kadar ağla duygusallığını yaşa ❤️

Dün akşamdan beri memeyi tam boşaltamıyor sinirleniyor kavga ediyor taş gibi oldular pompayla tam boşaltamadım gece..şimdi yine deniyorum çok gelmiyor delircem mastit olacağım çocuk da doymuyor

Bu ne ya niye bu kadar araları bozuk? Eşin işe gitmiyor mu hep evde mi normalde annene de yazık kadın yardıma gelmiş hakaret işitiyor adam da demiyor ki yardımcı olmaya geldi diye töbe töbe
Hakareti bana ediyor annemin yanında annem se yapma dediğimiz herseyi yapıyor inadına kafasına göre şoför yolladı arabaya eşim annem.rahat etsin diye evde bile.durmuyir başta sevmediler birbirini öylede devam

Lohusalık böyle maalesef sanırım hormonlar çarpıyor. İçinden geldiği gibi davran canım sıkma kendini birden geçip gidiyor bu günler de

Çıldırcam artık ya. Mamayı biberonla veriyorum her seferinde genzine kaçıyor. Mama vermeye korkar oldum. Biberon como tomo havasını alıyorum. Ters çevirince akmıyo bile ama yine de kaçıyor genzine ya. Almsdığım biberob kalmadı. Tutmayı mı beceremiyorum anlamadım ki. Dik pozisyon içircem en sonunda. Öneriniz var mı genzine kaçmaması için ya

Çıldırcam artık ya. Mamayı biberonla veriyorum her seferinde genzine kaçıyor. Mama vermeye korkar oldum. Biberon como tomo havasını alıyorum. Ters çevirince akmıyo bile ama yine de kaçıyor genzine ya. Almsdığım biberob kalmadı. Tutmayı mı beceremiyorum anlamadım ki. Dik pozisyon içircem en sonunda. Öneriniz var mı genzine kaçmaması için ya
Ben bacağıma yatırıyorum baş tarafındaki dizimi kaldırıyorum dik açı oluyor o şekilde içiriyorum diğer türlü öksürüyor benimki de

Enjektör ya da süt kaşığı kullanın bence 😇

Ben bacağıma yatırıyorum baş tarafındaki dizimi kaldırıyorum dik açı oluyor o şekilde içiriyorum diğer türlü öksürüyor benimki de
Ben de koluma yatırıp açı veriyorum ama yetmiyo mu acaba ne bileyim. Dur snn pozisyonu canlandırmaya çalışıyorum. Kafayı dize koyup ayakları snn kasıklara mı geliyor sonra dizini kaldırıyosun

ara ara evden kendimi dışarı atıyorum, ağlıyorum ağlıyorum psikolojim berbat durumda, saçımı taramıyorum yüzümü yıkamıyorum eşime sarılarak uyumayalı 3 hafta oldu bebeğe annemle başka odada bakıyoruz uykumda sürekli ağlama sesi duyuyorum duyar duymaz koşuyorum bazen hayal oluyor. Uykusuzum dün 4 e kadar uyutmaya çalıştım. Bugün tüm gün sabırlı olacağım dedim akşam gaz sancısı başladı masaj yapıyorum, her türlü pozisyonu deniyorum, çocuk yine de kurtulamıyor hep ağlıyor. Biogaia başladım nurse harvey başladım kimyonlu su rezene içiyorum gaz yapacak hiçbirşey yemiyorum yine olmuyor yine olmuyor

Sağ gözü kızarık ve sarı akıntı çapak var normal mi bu tek gözde napcam çapaklanmış iyice ama tek göz mikrop mu kaptı acaba

X