2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar ben gaz için rezene anason kimyon kaynatıp içiyorum hem bana hem bebeğe iyi geliyor. Uyku içinde bizde aynıyız tüm gece emzir gaz çıkar sonra tekrar ağlıyor tekrar emzir zorla yatağa koy sonra altına yapsın altını açınca tekrar ağlama meme isteme tüm gece böyle geçiyor artık beşten sonra Allah’a yalvarıyorum uyusun diye 🥲
Sallanan ana kucağı ben dün aldım e bebekte indirim vardı joie serine 2 1 aldım sevdi şimdilik yatıyor içinde taşıması da kolay

Ya kızlar sütüm geliyor ama bebiş sol tarafa yapışıp ordan içiyor orda kalmak istiyor sağ tarafıma koyuyorum pozisyon mu acaba rahatsız oluyor iki emip bırakıyor sola geçmek istiyor sağ taraf şişiyor iyice acıyor napcam
Başka pozisyonlar denemek lazım belki duruş rahatsız ediyordur. Sağ taraf için de mochi pompa yapabilirsin bebiş diğer tarafı emerken. Ya da herhangi bir pompayla sağabilirsin. sütü kesinlikle boşaltmak lazım

Kızlar ben gaz için rezene anason kimyon kaynatıp içiyorum hem bana hem bebeğe iyi geliyor. Uyku içinde bizde aynıyız tüm gece emzir gaz çıkar sonra tekrar ağlıyor tekrar emzir zorla yatağa koy sonra altına yapsın altını açınca tekrar ağlama meme isteme tüm gece böyle geçiyor artık beşten sonra Allah’a yalvarıyorum uyusun diye 🥲
Sallanan ana kucağı ben dün aldım e bebekte indirim vardı joie serine 2 1 aldım sevdi şimdilik yatıyor içinde taşıması da kolay
Boyutu nasıl 2 3 aylıktan sonra da kullanabilir mi

Aynı aynı gece yalvarıyorum uyu diye döngü defalarca devam ediyor

Başka pozisyonlar denemek lazım belki duruş rahatsız ediyordur. Sağ taraf için de mochi pompa yapabilirsin bebiş diğer tarafı emerken. Ya da herhangi bir pompayla sağabilirsin. sütü kesinlikle boşaltmak lazım
Elle manuel pompam var onunla boşaltıyorum ama 1 saatte anca elim ağrıyor elektrikli almak istiyorum ne alabilirim öneriler var mı

Elle manuel pompam var onunla boşaltıyorum ama 1 saatte anca elim ağrıyor elektrikli almak istiyorum ne alabilirim öneriler var mı
Bana lansinoh elektrikli çift pompa hediye geldi kullanıyorum memnunum. Ama eller serbest giyilebilir bir pompa olsa daha rahat edebilirdim. Youha diye bir marka önerisi vardı ama hiç bilmiyorum kullanımı nasıl. Fiyatı 3 bin küsür değer mi 🤷‍♀️

Selam kızlar benim bebem de güzel emiyor mamayla da destekliyorum uykusu mizmizligi gazı cisi hep olması gerektiği gibi haftasına uygun ama kaka yapmiyor en son Perşembe sabah yaptı hala bekliyoruz kaka yapsın diye. Dr lar 10 güne kadar normal diyo bugün 4. Günü bnm gibi olan var mı kakasını yapmayan bebek yoksa Dr a mi goturmeliyim?

En son 2 gündür çiş yapmayınca sodyumu yüksek çıktı ve kuveze almışlardı. Yine aynı şeyin kaka muhabbetinden olmasından korkuyorum
Bugün bizimde 4. Gün doktor normal dedi

Anakucağının içine battaniye falan koyuyor musun canım? Biz de geçen akşam denedik pek rahat gibi durmuyordu boynu falan 🥹 bir de annem sağolsun fazla evhamlı yok o daha çok küçük yok iki büklüm oldu diye diye vicdan yaptırdı bana

Bende mamajoo nün var elektrikli süt sağma makinası memnunum çok.

Ve çok şükür bugün Kaka yaptı bebeğim 🙏🏻😍hani sormuştum ya bugün normal mi sizde de var mı diye 🙏🏻😍 Allah'ım tüm bebeklerimize sağlık versin inşallah ne zormuş böyle beklemek elim kolum baglaniyo resmen

Dun 5. Gündü. Uyku uyuyamıyo beslenmesi de sancidan rahat olmuyo diye gittik. Ne yazikki bu 2. Gidişimiz oldu hatta.
Bizim de 4. Gün ve genelde bugün yapıyor. İyice rahatsız olmaya başladı gece saatlerine kadar yapmazsa acile götürelim bizde olmazsa. İnşallah geçer bu durumları ya elden bir şey gelmiyor

Selam kızlar yarına sezaryan olacağım. Annem geldi şükür ama kaç gündür onun hastane işleriyle uğraşıyoruz onun da morali bozuk olunca kızımla ilgilenemedim ben de mecbur evi temizlemeye çalışıyorum son günler diye. Kızım da o kadar huysuzlaştı ki ona da ayrı canım sıkılıyor şimdiden ağlamalara başladım kendini odaya kapatmaya falan başladı. Dün gezmeye götürdük hediye aldık falan asla mutlu olmuyor Allahım kolaylaştırsın inşallah dua edin kızlar daha doğuma girmeden aşırı bunalmış durumdayım
Sağlıkla gelsin bebişin canım 🤲🤲

X