2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
oznur_musti07 oznur_musti07 Merhaba bebeğiniz küvezden çıktı mı nasılsınız umarım bebeğiniz ve siz iyisinizdir.Biz 40 günün sonunda küvezden çıktık ancak küvezden çıktı ise gaz probleminiz var mı diye danışacaktım size

Selam kızlar benim bebem de güzel emiyor mamayla da destekliyorum uykusu mizmizligi gazı cisi hep olması gerektiği gibi haftasına uygun ama kaka yapmiyor en son Perşembe sabah yaptı hala bekliyoruz kaka yapsın diye. Dr lar 10 güne kadar normal diyo bugün 4. Günü bnm gibi olan var mı kakasını yapmayan bebek yoksa Dr a mi goturmeliyim?

En son 2 gündür çiş yapmayınca sodyumu yüksek çıktı ve kuveze almışlardı. Yine aynı şeyin kaka muhabbetinden olmasından korkuyorum
Merhaba bizimki de 5 gündür kakasını yapmıyor.Doktorumuz 10 güne kadar normal dedi.beklemekteyiz kakasını hala

Kızlar ben gaz için rezene anason kimyon kaynatıp içiyorum hem bana hem bebeğe iyi geliyor. Uyku içinde bizde aynıyız tüm gece emzir gaz çıkar sonra tekrar ağlıyor tekrar emzir zorla yatağa koy sonra altına yapsın altını açınca tekrar ağlama meme isteme tüm gece böyle geçiyor artık beşten sonra Allah’a yalvarıyorum uyusun diye 🥲
Sallanan ana kucağı ben dün aldım e bebekte indirim vardı joie serine 2 1 aldım sevdi şimdilik yatıyor içinde taşıması da kolay
Doğumdan önce sallamam sallanır ana kucağı almayı düşünmüyorum diyen ben suan ben de almayı düşünüyorum.Aglamasınlar da ağlamaları daha üzücü.Memnun kaldınız mı ana kucağından ?

Bizde de o sorun var. Sürekli ıkınma uykudan uyanma huzursuzluk vs olunca acile getirdik. Önce röntgen çekildi ve tüm bağırsagi dolmus. Hemen az miktarda lagvan yapıldı rahatladı.
Kaçıncı günde götürdünüz ? Benim bebeğim 5 gündür kakasını yapmıyor ara ara gaz sancıları oluyor şiddetli

Kızlar ben gaz için rezene anason kimyon kaynatıp içiyorum hem bana hem bebeğe iyi geliyor. Uyku içinde bizde aynıyız tüm gece emzir gaz çıkar sonra tekrar ağlıyor tekrar emzir zorla yatağa koy sonra altına yapsın altını açınca tekrar ağlama meme isteme tüm gece böyle geçiyor artık beşten sonra Allah’a yalvarıyorum uyusun diye 🥲
Sallanan ana kucağı ben dün aldım e bebekte indirim vardı joie serine 2 1 aldım sevdi şimdilik yatıyor içinde taşıması da kolay
rezene kimyon anasonu karıştırıp mı demlediniz bir de

Dun 5. Gündü. Uyku uyuyamıyo beslenmesi de sancidan rahat olmuyo diye gittik. Ne yazikki bu 2. Gidişimiz oldu hatta.
Sürekli aglıyor muydu gittiğinizde ara ara gaz sancısı çekiyor bizimki uykusundan ıkınarak uyanıyor hastane ortamına çok sokmak istemiyorum ama 5 gündür yapmadı diye de endişeliyim

Kızlar işe yarayan ne varsa yazın her şeyi alacağım 😀
Ben mochi göğüs pompası almıştım manuel çok çok işimi gördü.Elektrikli makinayı sağarken elle tutmak gerekiyor ilk doğum sırasında süt kolay gelmiyor.elektrikli pompam olduğu halde mochi almaya gönderdim eşimi.Mochiyi göğüse takıyorsunuz vakumlu zaten o sütü yavaş yavaş akıtıyor.elle destek olmaya da gerek olmuyor.bu süreçte en memnun kaldığım şey oldu

Ben mochi göğüs pompası almıştım manuel çok çok işimi gördü.Elektrikli makinayı sağarken elle tutmak gerekiyor ilk doğum sırasında süt kolay gelmiyor.elektrikli pompam olduğu halde mochi almaya gönderdim eşimi.Mochiyi göğüse takıyorsunuz vakumlu zaten o sütü yavaş yavaş akıtıyor.elle destek olmaya da gerek olmuyor.bu süreçte en memnun kaldığım şey oldu
Teşekkür ederim çok duydum onu da. İnşallah bunda sütüm olur çok hazırlık yaptım incir uyutmalarım komposto şerbet anne çaylarım hazır sağım da evde yapayım diyorum hastaneye yanıma almadım geç olur mu

Ben devamlı ağlıyorum içim bunalıyor çok kötü hissediyorum kendimi durduramıyorum yaşayan var mı? Hiç iyi değilim

Annem eşim evde onlar yüzünden rahat ağlayamıyorum bile mutlu olman gerek ne güzel bebeğin var çok istiyordun diyorlar ağlama sebebim bebek değil ki onu çok seviyorum iyi ki var ama ben çok kötüyüm çok mutsuzum niye bilmiyorum

Sürekli aglıyor muydu gittiğinizde ara ara gaz sancısı çekiyor bizimki uykusundan ıkınarak uyanıyor hastane ortamına çok sokmak istemiyorum ama 5 gündür yapmadı diye de endişeliyim
Sabaha karşı 4 5 gibi giderseniz o zaman daha az hasta oluyo. Onun dışında çok sancısı varsa fazla beklemeden getirin bence. Bi röntgen çekip bakarlar ona göre tedavi şekli belli olur. Ama tavsiyem eğer acile giderseniz yanınızda temiz bez ıslak mendil mutlaka olsun. Hatta yedek kıyafet de olsun. Lagman yapılırsa bi anda çok kaka yapiyolar batabiliyor hersey.

oznur_musti07 oznur_musti07 Merhaba bebeğiniz küvezden çıktı mı nasılsınız umarım bebeğiniz ve siz iyisinizdir.Biz 40 günün sonunda küvezden çıktık ancak küvezden çıktı ise gaz probleminiz var mı diye danışacaktım size
Merhaba iyim teşekkürler oğlum kuveste daha çıkmadı.Yarın 2aylik olucak. 2bucuk kilo ulastignda taburcu olucak.

X