2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar d vitamini wellcare kullanan var mı kaç damla vermek gerekiyor? Ben doktora sormayı unuttum. Ya da siz hangi markayı kaç damla hangi zamanlarda kullanıyorsunuz?

Selam kızlar benim bebem de güzel emiyor mamayla da destekliyorum uykusu mizmizligi gazı cisi hep olması gerektiği gibi haftasına uygun ama kaka yapmiyor en son Perşembe sabah yaptı hala bekliyoruz kaka yapsın diye. Dr lar 10 güne kadar normal diyo bugün 4. Günü bnm gibi olan var mı kakasını yapmayan bebek yoksa Dr a mi goturmeliyim?

En son 2 gündür çiş yapmayınca sodyumu yüksek çıktı ve kuveze almışlardı. Yine aynı şeyin kaka muhabbetinden olmasından korkuyorum

Benimkide 2 Pırt yapıyor günü onla tamamlıyor .Mama dan olabilir dedi bi hemşire arkadaşım bana değiştirmeyi düşünüyorum

Arkadaşlar gece gündüz ayrımı var mı bebişlerinizde benimki gündüz güzel uyuyunca akşam bizi mahvediyor akşam güzel uyuyunca gündüz mahvediyor sürekli hergünümüz değişken bir de mesela bir gün sabah aşırı huzursuzuz ağlıyoruz gazımız var bir gün akşam öyleyiz, dün mesela hiç uyumadı gece şimdi sabah yatıyor

Selam kızlar yarına sezaryan olacağım. Annem geldi şükür ama kaç gündür onun hastane işleriyle uğraşıyoruz onun da morali bozuk olunca kızımla ilgilenemedim ben de mecbur evi temizlemeye çalışıyorum son günler diye. Kızım da o kadar huysuzlaştı ki ona da ayrı canım sıkılıyor şimdiden ağlamalara başladım kendini odaya kapatmaya falan başladı. Dün gezmeye götürdük hediye aldık falan asla mutlu olmuyor Allahım kolaylaştırsın inşallah dua edin kızlar daha doğuma girmeden aşırı bunalmış durumdayım

Bir de midem aşırı yanıyor normalde sabaha kadar su ve 3 kere gaviscon içiyorum geceyi nasıl geçireceğim bilmiyorum siz son gün ne yediniz hem çok acıkmasam hem susamasam

3 gündür gündüz uyuyor çok huzurlu ama gece yatağa yatırınca başlıyor homurdanmaya dün gece gaz sancısı mı acaba diye düşündüm ama kakaını falan yapabildi sadece ne alttan ne üstten gaz çıkaramadık. Az önce onu da yaptı bi güzel ama dediğiniz gibi gece gündüz ayrımı yok tabi

Bizde de o sorun var. Sürekli ıkınma uykudan uyanma huzursuzluk vs olunca acile getirdik. Önce röntgen çekildi ve tüm bağırsagi dolmus. Hemen az miktarda lagvan yapıldı rahatladı.

Canım naptın sağ tarafı emzirebildin mi?

Kızlar d vitamini wellcare kullanan var mı kaç damla vermek gerekiyor? Ben doktora sormayı unuttum. Ya da siz hangi markayı kaç damla hangi zamanlarda kullanıyorsunuz?
Ay simdi görünce yazıyı hemen damlasini verdim unutmuşum
Ocean d3 kullanıyoruz canım 3damla

B Buffalosos tatlim müsait olunca eklersin haftası 39+0

Biogaia kullanıyorum ben

Masallah subanallah çok güzel onlarda zamanla kapanır bizde bi kere tartıldık 10 günde bir yapıyoruz kendimiz tartıyoruz kardeşim beslenmesini ayarlıyor orda da güzel almıştı şükürler olsun boy ölçmedik henüz doğduğundan beri tekrar 20. Gün bakacağız ayy masallah ne güzel rabbim hepimize nasip etsin insallah o günleri

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…