2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim doktorum kan sulandırıcı vermedi kanama bozukluğu ile ilgili bi geçmişiniz mi var

Gözün aydın canım zamanını kendi seçti minik kızın sağlıkla büyüsün

Bende benzer şekilde bebek küveti ve üzerine takılan fileden aldım her taraf file değil güzel bez onun üstünde yıkıyorum bi gün yıkıyorum bi gün yıkamıyorum gün aşırı yani
Ben file kullanmıyorum ama almam gerekli tek başıma yikayacagim zaman lazım olucak sanirim

Ağlaya ağlaya evden dışarı çıktım, hiç durmuyoruz ya. Ne zaman bitecek bu durum? Hergün aynı şey. Kızlar ben çok kötüyüm ya. Sallamaktan, beslemekten, gezdirmekten yoruldum
Çok yoruluyosun haklısın sabrın sınanıyo ama az kaldı bu günler geçecek. Bazı bebek daha kolay bazı bebek daha zor öylr böyle büyüyekcekler. Senin sabrına şefkatine ihtiyacı var onun. Senden başka hiç kimse senin baktığın gibi bakamaz. Az kaldı

Valla ben direk kombiden gelen su ile yıkıyorum
Masallah her şeye o kadar güzel dikkat ediyorsunuz ki enerjiniz nasıl yetiyor çok tebrik ederim
Valla yettiği söylenemez. 2 3 günde bir yemek yapıyorum. Haftada bir süpürge. Onun dışında yeme içme ve sadece bebkle ilgileniyorum. Bi şeyler rayına oturana kadar böyle sonra zamanla eksik olan şeyler de tamamlanır. Gecen her dk asla geri gelmeyecek. E bebek de büyüyor onunda bu günleri geri gelmeyecek ve en çok bana ihtiyac duyduğu zamanın telafisini de başka bi zaman yapamiycam. Bide ben keşkeyi sevmem. Keske dememek için elimden gelenin fazlasını zorluyorum.

Gerçekten böyle zor bebiş var mı ? Yani gerçekten saatlerce durmuyor şu an 20:00 dan beri sürekli kucakta. Asla bitmiyor, emzir, gezdir, gaz çıkart, anam ağladı

Sonunda pazartesi bende doğuruyorum
Bende pazartesi 8 buçukta yatış yapıyorum, suni sancı ile tetikleme yapılacak, her şey yolunda gider inşallah yoksa da sezeryana alınacak. Allah ikimizinde yardımcısı olsun çok tedirginim uyumakta zorlanıyorum

Benim de Salı 18.00 da doğumum. Sezaryen yapacağım normalden korkuyorum

Ben suniden korktuğum için istemedim direkt sezeryan dedim Allahım su gibi doğum nasip etsin ben henüz idrak edemediğim için çok rahatım galiba pazar günü muhtemelen böyle olmam

Gözün aydın sağlıkla büyüsün. Ağrılar yaralar da zaman geçer daha iyi olursunuz inşallah

Gözün aydın kavuşmuşsunuz. Ameliyatın kötü geçmesine üzüldüm şuan iyisinizdir inşallah ikiniz de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…