2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    301
Kızlar bu göğüs yaralarından kurtulamıyorum bir türlü. 2 hafta oldu ne kullandıysam geçmedi. Çocuğu emzirmek kabus oldu. Var mı gerçekten işe yarar bi önerisi olan çok dua ederim baya zor durumdayım🥺:KK61:
Hemen bildiriyorum, garmastan pomad.
Bunu sürün bebeği emzirdikten sonra üstüne gümüş kapak kapatın 2 saat sonra yıkayın silin bebeği emzirmeden. Bi de annem ayva çekirdeği ve gülsuyuyla bi jel yaptı bana o da çok iyi geldi soğuk soğuk. Garmastanı özellikle deneyin inşallah fayda görürsünüz

Kızlar bebeğim doğum kilosuna ulaşamamış. 3100 doğdu 2880 şuan çok üzüldüm kan verdik sarılık değerlerine ve başka şeylere bakcak bilmiyorum neye bakcak bebrğin sonuçlarını da göremiyorum. Nerden görcem 2 tüp kan aldılar. Zaten ne kadar kanı var ya
Bizim de bugün alındı endişe etmeyin normal bakmak istemeleri. Bizim de sarılık gözle görülür olmuştu ondan aldılar. E nabızda çocuklarım kısmında görebilirsiniz sonuçları

Kızlar bebeğinde 7-8 değer civarı fizyolojik sarılık olan oldu mu acaba? Kaç günde düzeldi neler yaptınız beslemek dışında , tecrübelerinizi alabilirim

Kızlar ben çok zorlanıyorum ya benim gibi olan var mı özellikle akşamları çok içim sıkılıyor ya susmazsa ya durmazsa ya kolik başlarsa diye. Çocuk uyurken gündüz uyumuyorum gece sonra ağlıyorum sürekli bu bir bebek ağlayavbilir dimi ama ağlayınca bişeyi yanlış ya da eksik yapıyormuşum gibi geliyor 🥹

Kızlar ben çok zorlanıyorum ya benim gibi olan var mı özellikle akşamları çok içim sıkılıyor ya susmazsa ya durmazsa ya kolik başlarsa diye. Çocuk uyurken gündüz uyumuyorum gece sonra ağlıyorum sürekli bu bir bebek ağlayavbilir dimi ama ağlayınca bişeyi yanlış ya da eksik yapıyormuşum gibi geliyor 🥹
Yanında kim var canım gece bakan var mı gece ben zorlanıyorum uyku sıfır bugün sadece 2 saat uyudum o da bölük pörçük

Yanında kim var canım gece bakan var mı gece ben zorlanıyorum uyku sıfır bugün sadece 2 saat uyudum o da bölük pörçük
Aynen bende özellikle gece çok zorlanıyorum ama sadece yorgunluk değil ağlayınca sanki git derdi var çözemiyor gibi hissediyorum aşırı kötü oluyorum susmadıkça anksiyetem tavan yapıyor ve ağlamaya başlıyorum stresten annem var ama git yat demesine rağmen ağlıyorsa yatamıyorum

Ben de varım, bu hafta bekliyoruz bakalım beklenrn tarih 16 şubat 😊
Benim de 17 ama bugün kontrolüm vardı doktor tık yok dedi çok üzüldüm ya alttan muayenede yaptı yumuşama bile yokmuş henüz dün sancımda cardı gece heveslenmiştim ama malesef siz de durumlar nasıl normal mi bekliyorsunuz

Bugün kontrole gittim kızlar gerçekten doğma isteği yok gibi bu kızın ya 🤕 38+2 bugün nst bağlanmadı haftaya bağlarız dedi karnın yumuşak serviks açık değil dedi,vajinal muayenede sıkıntı yok. Ama ben geceleri tuvalete kalkarken aşırı zorlanıyorum karnım çok ağır ve yırtılacak gibi hissettiriyor :KK43: bir de ultrasonda bebeğin kilosu ve suyu biraz fazla yemene dikkat et dedi ilk defa suyu fazla çıktı, son haftalarda baya bi salmıştım hamurişleri tatlılar vs hem bana ödem oldu hem bebişimin suyunu artırmış. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik bi an evvel doğsa keşke daha fazla kilo almasın doğumun zorlaşır artık dedi 😣

Bezi illa dolu dolu mu olacak peki😔İyice öğreneyim de şu süt mama olayı beni aşırı geriyor geçmiş travmalarım aklıma geliyor😔 hem yanlış yönlendirildim hem de annem tepemde bıkbık çok psikolojimi bozdu
1. Hafta ve 15. Gün sağlık ocağı çağırdı bizi boy kilo kontrolü yapıldı sizin bakıldı mı onlar çocuğun kilo alımından belli olur aslında beslenme durumu. Doymayan çocuk belli ediyor ya ağlıyor devamlı huzursuz oluyor başka bir sıkıntısı yoksa

Bugün kontrole gittim kızlar gerçekten doğma isteği yok gibi bu kızın ya 🤕 38+2 bugün nst bağlanmadı haftaya bağlarız dedi karnın yumuşak serviks açık değil dedi,vajinal muayenede sıkıntı yok. Ama ben geceleri tuvalete kalkarken aşırı zorlanıyorum karnım çok ağır ve yırtılacak gibi hissettiriyor :KK43: bir de ultrasonda bebeğin kilosu ve suyu biraz fazla yemene dikkat et dedi ilk defa suyu fazla çıktı, son haftalarda baya bi salmıştım hamurişleri tatlılar vs hem bana ödem oldu hem bebişimin suyunu artırmış. Yüzdük yüzdük kuyruğuna geldik bi an evvel doğsa keşke daha fazla kilo almasın doğumun zorlaşır artık dedi 😣
Ben de bugün gittim 39+2 yim hala tık yok malesef rahimde yumuşama bile yok dün gece sancı çekmiştim biraz heveslenmiştim ama malesef

X