2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Spinalin ben de yan etkisi sağ kuluç tarafımda ağrı var ama ben bunu aslında biraz tansiyon aletine bağlıyorum iki kolu iyice açıp bağlıyorlar ya o sıra sağ kolumda hep tansiyon aleti takılıydı sürekli sıkıp durdu canım çok yandı o sıkıntı sağ tarafımı kastım oynattım kolumu sıktı diye böyle kulunc ağrısı oldu ovalıyorum sürekli sol tarafı sizin de aklınızda olsun resmen tansiyon aleti ağrısı kaldı bende baş ağrısı korkusu yaparken

Mamayı biberonla mı veriyorsunuz ?

Evet chicconun anti kolik biberonunu getirmiştim onunla içti , yalancı emzikte verdik dün onu da sevdi bir saat oyalandı emerek etrafı izledi o da phillipsin 0-6 ay smoothie emziği baya sevdi
Anladım canım ama arada memeni de dene istersen sonra res olmasın olmaz da önlem için

Kızlar selam , öncelikle doğum yapan tüm arkadaşlarımıza hayırlı olsun Allah analı babalı uzunca ömürler versin Doğumu yaklaşanlar olarak da güzelliklerle bebişlerimizi kucağımıza alalım normalde mart grubundayım ama geçen haftadan beri 90-100lerde nstde sancım çıkıyor. Fakat açıklık yok .. Doğum çok çok yaklaşınca bu sancı kaçları buluyor yaa ben sancıyı anlayamıyorum . Nstde de 90lrda çıktığında kasılmam olduğunu anladım sadece bu gidişle evde doğurcam diye korkuyorum bende ilk gebelik olunca bi de

Ama doktor da takviye verin diyor ki ne yapacağımı şaşırdım artık pat diye mamayı bıraksam sarılığı artar diye korkuyorum. Dün gece hiç vermedim mama sabah verdim bir tek ne olur ne olmaz diye. Şey yapıyo mesela uyandırıyorum gece memeye koyuyorum 10 dk geçiyor işte dinlene dinlene emiyor sonra uyuyup kalıyor son çektiği sütler ağzının kenarından sızıyo. Diğer memeye geçiyorum. Ondan da yorulduğu için daha az emiyor. Bu sefer doymuyomuş hissine kapılıyorum.

Sancıyı ben de hissetmiyodum ama o sancı dedikleri şey zaten kasılmalarmış. 100 leri buluyordu benim de son zamanlar hem de düzenliydi. Düzenli 60 larda olunca da ona da doğum sancısı diyor doktorlar. Şu an suyun olduğu için hissetmiyosun.

Peki dediğim gibi 90-100 lerde düzenli çıkan bu sancılar beni ne kadar götürür ki tahmini

Doktor diyorsa verilecek tabi canım benim de başımdan geçti ben bunu kendi kendimize kafaya taktığımız zamanlar için paylaştım belki faydası olur diye

Kızlar sezeryandan çıktıktan sonra üşüme gibi olayınız oldu mu ben yanıma bir tana battaniye alsam mı diye düşünüyorum ne olur ne olmaz diye

Bebek hareketleri azalanların ne zaman azalmıştı? 38+0 dünden beri hareket azaldı pazartesi nst kontrolü var ama tedirgin oldum ya.Kaç hareket saymamız lazımdı bu haftalarda

Bebek hareketleri azalanların ne zaman azalmıştı? 38+0 dünden beri hareket azaldı pazartesi nst kontrolü var ama tedirgin oldum ya.Kaç hareket saymamız lazımdı bu haftalarda
Ya benim de bir gün az gibi oluyor ertesi gün kıpır kıpır. Normal artık diye saldım. Eşim sen her dakika tekme atsın istiyorsun diyor

Ya benim de bir gün az gibi oluyor ertesi gün kıpır kıpır. Normal artık diye saldım. Eşim sen her dakika tekme atsın istiyorsun diyor
Dünü biraz da hareketli geçirdim bilemiyorum şimdi de oğlum tepemde sabahtan beri ondan mı acaba diyorum ama korkuyorum da son günler her açıdan çok zor geçiyor hem fiziksel hem ruhsal kurtulup kavuşsak hepimiz sağlıkla..Biliyorum karnımdaki bu tekmeleri çok özleyeceğim bir daha olmayacak ama insan yine de kavuşmak istiyor

Canım ben bu sancı olayını çözemedim. 3 çocuğunu da suni sancı ile doğuran biri olarak diğerlerinin sancı değerlerini hatırlamıyorum ama bu bebede sıfır açılma ile yatışım yapıldı. Açıklık muayeneleri sayesinde sancılarım başladı bu sırada nst de gözüken maksimum sancı 30 larda idi ve adet ağrısı gibi idi. 4 5 cmken suni sancı verdiler. 2 saat suni sancı çektim bu surede nst de sadace 2 kere 50lerde çıktı sancım sıfırları bile görüyordu ama benim hissettiğimi sorarsan 1000 1500 derdim. Bence değere pek takılmamak gerekiyor ben bunu anladım.
Sancı geldiğinde ağrısından sıklığından anlarsınız, sağlıklı kolay doğum olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…