2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Son kontrolümu oldum bende 🤭 zaman ne çabuk geçti hayretler içindeyim daha dün gibi kese kalp derken son nst gördük 🙈 catim darmis bebek de kanala girmemiş biraz iri bebek bu şartlarda normali zorlamak olmaz dedi doktorum 13 Şubat'ta sabah 7 gibi sezeryanim olcak yani oglusla son 3 gün 🤩🤩🤩
Aynı gün aynı saatlerde doğumda olacağız o zaman 🙈🙈 beni de bir heyecan sardı bakalım 🥰🥰🥰🥰🥰

Antibiyotik verdi ama düzenli kullanamadan iki günlük antibiyotik kaldı. Batikon verdi fıs fıs hep fıslatıyorum ama bugün yanma başladı ya valla korkuyorum iltihap vardır diye.
Bı goeun istersen canim bana bişey vermediler baya kötü oldum ben sen önlemini önceden al

Kanamam var hasta bezi takıyorlar kanama oldukça adet ağrıları oluyor hiç özlememişim 😒 onun dışında yürümek gerçekten zor iki büklüm oluyorum mümkün değil normal yürümek 🥹

Benim doğumdan bı hafta sonra şişlik baya oldu sonra ateş titreme basın donuo dönüp gitti acilede gidemedim bebek hasta olur diye aile hekimi dedi enfeksiyon kapmissin diye. Ölüyorun sandım ağrı ateş olunca
Of çok geçmiş olsun ya. Bide bebek var. Zor dönem atlatmışsınız. Keşke kesisiz dikişsiz olsa ama hemen bi kesi atıyolar

Merhaba gümüş kapakta bişey sürmek doğru değilmiş direk gümüşe deysin birşey sürmeyin diyorlar gümüş kapağın kullanma talimatındada byle yazıyor

Merhaba gümüş kapakta bişey sürmek doğru değilmiş direk gümüşe deysin birşey sürmeyin diyorlar gümüş kapağın kullanma talimatındada byle yazıyor
Ya ben krem bulaşmasın çamaşırıma diye sürüp takıyordum takmayayım bari

Wee baby , hemşire ilk seferde cuk diye ağzına soktu hepsini kavradı ona alıştı sonra şimdi ben de yanlardan tutup ağzına sokuyorum komple kavrıyor emerken ağzı küçücük ama alıyor çok somuruyor hatta uçlarım acıyor o yüzden
canım tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün 💓💕💓dede olsun inşallah 🙏

Of çok geçmiş olsun ya. Bide bebek var. Zor dönem atlatmışsınız. Keşke kesisiz dikişsiz olsa ama hemen bi kesi atıyolar
Aslında kesisiz dikişsiz yanlısı hastane ve doktorlar var, bir de biraz da gebenin kendisine iş düşüyor sanırım. Ben sezeryane daha yakındım ama doktorun normali çok daha avantajlı görüyor ve dikiş olmaması için bir sürü ödev verdi. Biraz da gebenin kendi elinde sanırım, vajina esnetme masajları yürüyüşler sporlar bitkisel çaylar, kendisi dikiş atmamak için elinden geleni yapıyor ama bazı doktorlar da ilk doğum der demez bir kesi atıyor malesef

Kızlar dünden beri kayısı suyu içiyorum feci gaz çıkarıyor normal meyve suyu aklınızda olsun
Dün tüm gün bebiş emdi beni silikon ağızla ama mesela yarım saat bir saat memede kaldı akşam fena bir ağlama tuttu sütüm yetmiyormuş mama verdik kedi yavrusu gibi saldırdı cuk cuk mamaya memeden sonra , meğer saatlerdir ondan uyumamış ağladı mamadan sonra rahatladı zaten memelerim de yara oldu maalesef kan içinde 😔

X