2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bulunduğum yerde suan yoğurt yok hazır yoğurt versem ne olur activia da bulamıyorum hep meyveli var hazır yoğurt hiç verdiniz mi

Arkadaşlar 11 haftalık tüp bebekle hamileyim pazartesi gece kanamam oldu hemen acile gittim sabahta kendi dokturma göründüm düşük riski yok dedieve git pedi dolduracak kadar olursa tekrar gel dedi şimdi dolu dolu birden akmıyor ama ara ara koyu kahve yada siyaha yakın akıntım oluyor ne bi anda prdi dolduracak kadar nede tamaman bitiyor ne yapacağımı bilmiyorum düşük olurmu çok korkuyorum

Arkadaşlar 11 haftalık tüp bebekle hamileyim pazartesi gece kanamam oldu hemen acile gittim sabahta kendi dokturma göründüm düşük riski yok dedieve git pedi dolduracak kadar olursa tekrar gel dedi şimdi dolu dolu birden akmıyor ama ara ara koyu kahve yada siyaha yakın akıntım oluyor ne bi anda prdi dolduracak kadar nede tamaman bitiyor ne yapacağımı bilmiyorum düşük olurmu çok korkuyorum

Bazen olabiliyor kanama benimde 2 kere olmuştu. Progestan kullanmıştım verdiler mi size de

Kızlar ya bu aralar ek gıda reddi yaşıyoruz daha doğrusu bi kaç kere bizim yemeklerden yedirdim yada kahvaltıda bizim omletten yedirdim ondan sonra asla kendi yemeklerini yemek istemedi. Ne yapacağım böyle. Az önce ezo gelin çorbası yaptım yemedi gerçi çorbanın hiç bir türlüsünü istemiyor. Ama onun dışında kendi yemeklerini ona göre yaptığım şeyleri yemiyor istemiyor. Domatesli bi kavurma yapmıştım ekmeği batırdım yedi bide ağlıyor tekrar tekrar istiyor ama kendininkini ağzına almıyor

Bende yerleşme kanamasınbile olmadı herkesin bünyesş aynı değil bence mutlaka doktora git bişey kaybetmezsin için rahat eder

Benim 3ay kanamam oldu kanama alanım vardı şükür 3 ay sonra geçmişti Dr sorun yok diyorda yoktur canım sıkıntı yaparsan olmaz dikkat et kendine rahat ol inşallah bizim gibi sağlıkla da kucağına al bu arada bende kullandım fitil ve iğne

Son düzenleme:
Benimki de itme hareketi yapıyı sevmediği bişey olduğunda çok zoruma gidiyor ama o da ayrı birey sonuçta, babayı görünce digidik yapar gibi seviniyor kucağımda bacaklarını çırpıyor. Oturuyorsa eğer ayakta kim varsa harmandalı oynar gibi iki kolunu havaya kaldırıyor beni alsın diye bide otururak sürünüyor,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…