2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar bir de bana hastanede hasta bezi taktılar ilk yürüyüş için iyi oldu fazla kanama oluyor ama her WC’ye gidince açıp değiştirmek zor oldu lohusa pedine geçtim. Eve gelince de normal pede geçtim azar azar geliyor

Ben 23 kg aldım şimdilik 7di gitmiş

Ben 2 sezeryan doğumumda da bu model bi korse kullandım. Çok rahat etmiştim. Bu doğumumdan sonra da bundan kullanıcam

Ne zamandır girmiyorum. Doğum yapan arkadaşlar var ne güzel. Hepinize hayırlı uğurlu olsun. Rabbim analı babalı sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah. Nasılsınız iyi misiniz

Teşekkür ederim içimi ferahlattınız

Kızlar bu kalkanlardan alan var mı bugun geldi denedim ama yapamadım galiba yani silikon olanı yerleştiriyorum ama diğer kapağı takana kadar o da düşüyor bu sefer anlamadım gitti

Eklentiler

• IMG_1560.jpeg
    106,3 KB · Görüntüleme: 31
Canım depent kilot gibi olunca bide sezeryanlı olunca çıkarıp giymesi zor olmuyor mu, nasıl rahat gidip çıkarabiliyor musun? Bana da arkadaşım verdi doğumda kullanırsın diye ama sezeryanlı olacağım için giyip çıkarması zor olur diye düşündüm ben. Lohusa pedi koydum hastane çantama

Çokk basit kilot gibi giyip çıkarırken yanlardan yırtıyorsun çok rahat bir paket almışım daha alacağım rahat ettim baya

Çokk basit kilot gibi giyip çıkarırken yanlardan yırtıyorsun çok rahat bir paket almışım daha alacağım rahat ettim baya
Aaa çok iyi oldu bunu yazdığın canım çok teşekkür ederim Depentte koyayım o zaman çantaya. Artik duruma göre depent yada lohusa pedi benimde hangisi rahatıma gelirse onu kullanırım

Kuzum hayırlı uğurlu olsun bebişin çok sevindim sağlıkla kavuşmanıza dikiş yerine rahatsızlık vermiyor dimi depent geliyor mu oraya kadar bende dikiş yerimi acitir diye korkuyorum

Mümkün değil ödem çözülünce gerçek kilonu görürsün.Bir de kabızlık varsa gidince biraz daha düşer

Kızlar bugün 2. Gün ama hala gazım çıkmadı rezene ve sebze çorbası içiyorum bol bol katı beslenme yok şuan yarında kayısı kompostosu içmeye başlayacağım var mı başka tavsiyesi olan?

Kızlar dün bebeğimin kalp ritmi tekdüze çıktı demiştim, bugün yeniden çağırmıştı doktorum çok şükür hiçbir sıkıntı yok. Tamamen açlıkla alakalıymış, nstye girmeden yarım saat - 1 saat önce falan bişeyler atıştırmak gerekiyomuş ben bilmiyordum, aç hissetmediğim için bişey yememiştim ama 3-4 saat kendimi aç bırakmışım. Nstye girecek anne adayları bilmeyenler varsa aklında bulunsun diye yazıyorum. Doğum yapan annelere ve bebişlere güzel bir yaşam diliyorum. Haftaya tekrar kontrole gitcem, 20 şubat sezaryen

Ben de sabahtan beri yatıyorum başım mı ağrıyor karnım mı halsiz miyim ayaklarım mı ağrıyor anlamadım

Aynı gün 16.00 da benim hayırlısıyla alalım bebekleri kucağımıza. Bi biz kaldık

Valla vakit kalsa belki yapsrbilirdim ama masajlar falan ama erken davrandı bizim bebe. Dağınık yırtıkların olcaktı daha zorlanırdın düzgün olsun diye kestim dedi benim doktor. Kesmesine rağmen yırtığım oldu galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…