2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Sezeryan olan arkadaşlarım hala yatıp kalkarken zorlanıyor musunuz? Benim bugün 4. Günüm ama hala yatmak ve kalkmak o kadar zor ki acaba dikişlerime mi bir şey oldu yoksa normal mi
Canim brnim hemsirem sezeryan yarası 2. Gün ağrı yapmaz dedi bana gazdır o çıkarmaya çalış dedi, inşallah öyledir en son cikaramazsam lavman yapacsklar bana çünkü pazartesi yediklerini bile çıkaramadım,çok hafif yapiyoyom gazı da ama karnıma baktı hala sis bak gaz bjnlar dedi

Canım toparlanman için bol yürüyüş ve su kahve yapman .lazım yattıkça daha kötü oluyorsun bu bı gerçek ayrıca annen kaynanan ikisi de olsun çok işe.yariyilar eşim de yardımcı oluyo benim ilk çocuk zor

Al benden de o kadar uyumuyorum kaç gündür. Benimki doğru dürüst emmiyor da göğüs uçlarım hep yara oldu vermeye korkuyorum. Psikolojim bozuldu

Acaba gördüğü myom değilse bazen öyle vakalar oluyor embriyo falan olabilir mi gelişmemiş kalmış yapısı bozulmuş vs olabiliyor gibi duymuştum açınca görmüştür insallah iyi sonuçlar çıkar canım içini ferah tut

Mutlaka bi yardım edene ihtiyaç oluyor. Erkek bebek çok sıkıntı gazı sancısı ağlaması bitmiyor. Kızım hiç böyle değildi.

İnşallah düzelir gününü bekler bebiş. Bize haber ver

Hayırlısı güzeli neyse o olsun canım. Sağlıkla gelsin

Kızlar nst den çıktım yine doktorum bugün de almadı az sancı çıktı bugün
Cuma sabah 8 de acilden yatış yapılacak of ateşler basıyor korkudan
Az kaldı sen de kavuşuyorsun Spinal olacak değil mi? Kolayca geçsin gitsin bebekli günlere başla
Mutlaka bi yardım edene ihtiyaç oluyor. Erkek bebek çok sıkıntı gazı sancısı ağlaması bitmiyor. Kızım hiç böyle değildi.
erkek daha zor diyorlar hep gerçekten de. Var mı yardım eden? Allah güç sabır versin canım
neeeee sen de mi bebeğin hareketleri kötü derken az mı hareket ediyor…İnşallah düzelir

kızlar uyku ile ilgili olarak bazı sorularım var. Beyaz gürültü dışında deneyip de işe yarar bulduğunuz yöntemler var mı? Klasik müzik ve pilates topunu duydum ben yenidoğan dönemi için. Sizin tecrübelerinşz neler oldu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…