2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
kızlar nasılsınız ben bugün iyiyim biraz süt konusunda piskolojik çok yıprandım 5gün oldu daha bugün süt götürebildim oğluma oda yok denecek kadar az hala sütüm tam inmedi hoşaf su bestlak neler neler yaptım olmadı buda beni çok yıprattı oğlum hafif sarılık olmuş hala küvözde ne olur bizede dua edin tez vakitte kavuşayım yavruma sütüm olsun besleyenileyim kaç gündür giremedim doğum yapan varsa tebrik ederim hepsini bekleyen annelerimizede sağlıklı kavuşmalar diliyorumrabbim hepimizin yar ve yardımcısı olsun inşallah
Canım mamsel diye bi çay içiyorum ben de sanki işe yarıyor gibi. En kısa sürede bebişine kavuşacaksın. Onu düşünerek sağım yap. Uğraşcaz bebişlerimiz için. O süt gelecek.

Kızlar annem iki hafta izin aldı işten 2 haftanın sonunda işe dönecek ben tek yapabilir miyim gözümde bebeğe bakmak yok ameliyatı atlatır mıyım enerjim olur mu bebeğe bakacak kadar o var eşim benim annem kalsın diyor kv mi seviyorum sağolsun yemeğimizi yapar ama bakmak istemiyor bebeğe haklı o da bisey diyemiyorum ben yemeğinizi yaparım diyor
ben tek bebekle yapabilir miyim yatak döşek olmam sonuçta dimi 2. Hafta

Kızlar doğum öncesi alınan kanlarda Aptt düşük çıktı var mı aranızda bu değeri düşük olan ne gibi etkisi oluyor doğumda?

Kızlar annem iki hafta izin aldı işten 2 haftanın sonunda işe dönecek ben tek yapabilir miyim gözümde bebeğe bakmak yok ameliyatı atlatır mıyım enerjim olur mu bebeğe bakacak kadar o var eşim benim annem kalsın diyor kv mi seviyorum sağolsun yemeğimizi yapar ama bakmak istemiyor bebeğe haklı o da bisey diyemiyorum ben yemeğinizi yaparım diyor
Canım benim annemde 1 hafta izin alabildi iş yerinden bugün 3. Günümüz bakalım bende kv istemediğim için yaparım diye düşünüyorum

Canım benim annemde 1 hafta izin alabildi iş yerinden bugün 3. Günümüz bakalım bende kv istemediğim için yaparım diye düşünüyorum
Ameliyat sürecini bir atlatayım da kahveye abanırım diyorum bebeğe bakabileyim 🥹🥹 kendi canımın derdine düştüm şu an 😅 bir taraftan düşünüyorum kimse olmadan yapan da var ne kadar zor olsa da 🥺

Hayırlısı ile bir şey olmaz inşallah. Allah kuvvet verir. Hiç kötü bir şey düşünme belki hiç ağrın olmayacak bebek mazlum olacak. Öp kokla . Yemek yapanın olması büyük nimet

Ameliyat sürecini bir atlatayım da kahveye abanırım diyorum bebeğe bakabileyim 🥹🥹 kendi canımın derdine düştüm şu an 😅 bir taraftan düşünüyorum kimse olmadan yapan da var ne kadar zor olsa da 🥺
2. haftaya gayet iyi olursun merak etme ama bebek bakımında biraz acemili oluyor ister istemez.Kahve de maalesef çok içemeyiz çünkü sütten bebeğe kafein geçiyor

Yemeğini yapan ihtiyacını getiren biri oldu mu yeter zaten bebişin işini kendin yapıyorsun. Emzirme altı vs. Eşinde yanında olur zaten

Daha önce hiç bebekle kalmamıştım çok acemiyim sanırım kedilerdeki gibi iç güdüsel yapacağım her şeyi 🤭

Kızlar ben de doğurdum akşam 😅 kanama ve sancıyla geldim 3 cm açıklık vardı ama anksiyetem tuttu normale cesaret edemedim kanamayı görünce, aslında açıklık kanamasıymış nişan gibi ama işte bi yapamayacağım dedim, bebeğe bir şey olur diye korktum ondan sezaryen oldu. 06.02.24 3000 gr 49 cm 38+2 🙏🥰 B Buffalosos canım ekleyebilirsin 🥰

Sen nasıl oldun canım bebiş nasıl? 🥰🥰
Canm iyim. Bebiş de çok şükür iyi🧿cenesi çok zayıf olduğu için emmiyor , 2kiloyu ulaşınca emmeye baslicak inşallah🙏🤲
Haftada 2defa kucağıma alıyorum ,göğsüme temas ettiyorum yanliz hissetmesin diye.
2yada 3hafta sonra taburcu olacağı soyledi
Sen nasılsın iyisin heyecan varmı 😇

Kızlar ben de doğurdum akşam 😅 kanama ve sancıyla geldim 3 cm açıklık vardı ama anksiyetem tuttu normale cesaret edemedim kanamayı görünce, aslında açıklık kanamasıymış nişan gibi ama işte bi yapamayacağım dedim, bebeğe bir şey olur diye korktum ondan sezaryen oldu. 06.02.24 3000 gr 49 cm 38+2 🙏🥰 B Buffalosos canım ekleyebilirsin 🥰
Gözünüzaydın 😀 bebek ben burdayım demiş

Ayyy şok 😍😍 spinal mi oldun canım nasıl geçti bebiş nasıl heyecanlandım ben de 😅🙏🏻 mis gibi kokla yerimize

X