2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canm iyim. Bebiş de çok şükür iyi🧿cenesi çok zayıf olduğu için emmiyor , 2kiloyu ulaşınca emmeye baslicak inşallah🙏🤲
Haftada 2defa kucağıma alıyorum ,göğsüme temas ettiyorum yanliz hissetmesin diye.
2yada 3hafta sonra taburcu olacağı soyledi
Sen nasılsın iyisin heyecan varmı 😇
Oyyy zaman hızlıca geçiyor koynuna gelecek yakında 😍😍
Ben de korku daha çok var 🥹🥹 panik oluyorum ameliyattan dolayı nasıl olcak bilmiyorum

Kizlar bebek arabası aldınız mı şuan araştırıyorum.ne marka aldıniz ,alanlar modeli yazabilir misin 😇
Merhaba, biz Joie Litetrax 4 Travel Sistem Bebek Arabasını tercih ettik. Doğumum şubatın 22-25 arası olacak inşallah daha kullanmadık ama çok sağlam bir bebek arabası ve kullanımı çok rahat. Ebebekten 7 bine almıştık bundan altı ay önce şimdiyse 12 bin olmuş ama stokta yok şuan. Bu arabaya benzer arabalar da var (Literax 3 gibi) ebebek uygulamasından bakabilirsiniz.

Kızlar cok mutsuzum 9 aydır ilk defa vajinal kaşıntı yaşıyorum ve bu beni tedirgin ediyor bebek de gelmek bilmedi 39+3 olduk mantar mi oldum acaba napsam uyuyamıyorum bu gece😢

Kızlar cok mutsuzum 9 aydır ilk defa vajinal kaşıntı yaşıyorum ve bu beni tedirgin ediyor bebek de gelmek bilmedi 39+3 olduk mantar mi oldum acaba napsam uyuyamıyorum bu gece😢
Kaşıntı varsa mantar doktora bir sor yarın canım maalesef oluyor gebelikte seni son dönem vurmuş ben de iki aydır geçmedi :/

Ayyy şok 😍😍 spinal mi oldun canım nasıl geçti bebiş nasıl heyecanlandım ben de 😅🙏🏻 mis gibi kokla yerimize
Spinal oldum canım, sezaryende baskılar biraz garip hissettiriyor 😅 biraz da sonrasında ağrı oluyor gerçekten ama dikloron çok iyi geldi şükür fena değilim🥰 emzirmek gerçekten emek istiyor meme tutturmak falan ama inşallah yavaş yavaş o da olur çok az süt geldi inşallah artar 🙏 darısı sizlere olsun inşallah kolaylıkla ❤️

Spinal oldum canım, sezaryende baskılar biraz garip hissettiriyor 😅 biraz da sonrasında ağrı oluyor gerçekten ama dikloron çok iyi geldi şükür fena değilim🥰 emzirmek gerçekten emek istiyor meme tutturmak falan ama inşallah yavaş yavaş o da olur çok az süt geldi inşallah artar 🙏 darısı sizlere olsun inşallah kolaylıkla ❤️
Ayyy çok şükür moral oldu bana 🙏🏻🥰 iyi gördüm seni şükür 🧿 darısı bizlere böyle güzel tecrübeler çok iyi geliyor cesaret alıyorum

Kızlar ben de doğurdum akşam 😅 kanama ve sancıyla geldim 3 cm açıklık vardı ama anksiyetem tuttu normale cesaret edemedim kanamayı görünce, aslında açıklık kanamasıymış nişan gibi ama işte bi yapamayacağım dedim, bebeğe bir şey olur diye korktum ondan sezaryen oldu. 06.02.24 3000 gr 49 cm 38+2 🙏🥰 B Buffalosos canım ekleyebilirsin 🥰
Oy yavrusu hoşgelmiş. Güle güle büyütün sağlıklı uzun ömürleri olsun.

Kızlar ben de doğurdum akşam 😅 kanama ve sancıyla geldim 3 cm açıklık vardı ama anksiyetem tuttu normale cesaret edemedim kanamayı görünce, aslında açıklık kanamasıymış nişan gibi ama işte bi yapamayacağım dedim, bebeğe bir şey olur diye korktum ondan sezaryen oldu. 06.02.24 3000 gr 49 cm 38+2 🙏🥰 B Buffalosos canım ekleyebilirsin 🥰
Aksiyonlu bir geliş daha 🤗 hoşgelmiş miniş 🙏🏻 Geçmiş olsun sana da 🙏🏻 Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün 🙏🏻🧿

İşte öteki türlü de içim rahat etmez ki aman şu lazım olursa naparım vs derim 😀 ev de yakın yürüyerek 5 dk aslında 😀
1 gün için 6 takım pijama almışım mesela, bebeğime de 6 7 takım almışım 10 tane zıbın koymuşum 😅 hastane dönüşü bir de onları bir daha yıkayıp ütüleyip yerleştirmek var yarı yarıya azalttım keşke daha da azaltabilsem 😅

Aaaa çok şaşırdım doğum haberinizi beklemiyordum, çok tebrik ederim hadi gözünüz aydın hayırlı olsun hoş gelmiş minik 🥰 siz nasılsınız bebiş nasıl

Sezeryan olan arkadaşlarım hala yatıp kalkarken zorlanıyor musunuz? Benim bugün 4. Günüm ama hala yatmak ve kalkmak o kadar zor ki acaba dikişlerime mi bir şey oldu yoksa normal mi

Kızlar hepiniz çok sgaolun teşekkür ederim behenen yazan herkese hiçbir mesajı okuyamadım fırsat bulursam okucam, sonrasi biraz zor açıkçası ama dayanilmicak gibi değil bnm canım çok tatlıdır bide düşünün rahmimde de Dr bişey görmüş ne olduğunu bilmiyoruz dedi ilk defa görüyorum böyle yapı soklardayim dedi biyopsi almış inşallah iyi huyludur dedi kafamı takmamaya calisiyorum oyleki 3 4 sene çocuk yapma dedi neyse hayırlısı bı bebişim.var smdi ona odakliyim.

Dün ölçüldü kilosu 3560 dendi 3630 çıktı bugün boyu 54 cm,kafası da denilen kadar büyük durmuyo ama illaki vardır bir ölçüsü

Kızlar panik yapmayın herşey olacağına varıyor dua edin bol bol 🙏🏻🌺

X