2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Su gibi kolay akıp geçsin yarın inşallah senin için hayırlısıyla kolaylıkla gelsin inşallah
Çok teşekkür ederim amin çok heyecanlıyım
Kıyamam kolayca geçsin inşallah hayırlı güzel haberleri bekliyoruz, bol şans spinal olacak değil mi
Teşekkür ederim inşallah guzel haberler veririm yarın. Evet spinal olacak hadi bakalım

Bebeğim suyu çok az azalmış ama normalmiş bu zamanda. Kan akımı iyi gayet dedi. Plasentada da hafiften kireçlenme başlamış tabi ama ileri boyutta değil zamanıma göre normalmiş. Suni sancı vermiyor bu doktor fitil ile destekleyebiliyormuş hızlandırmak için doğumu. 40+10a kadar bekliyormuş bide.

Çok teşekkür ederim inşallah benim sıkınca sütüm geliyor amma ucu cok kucuk bazen iceri bile kaçıyor inşallah yarın emer bebiş
Bahsettim sabah da burda
Uç çıkarıcı aparatlar var onlara bak istersen ya da sırınga ile çıkarıyor ebeler
Ama süt geliyor ya tadını alıp emer inş

Ah kızlar bir an önce doğurun vallahi tecrübelerimizi paylaşalım ben bu bebiş ile kafayı yiyorum bugün 13:00 den sonra hiç uyumadı ara ara çığlık atarak uyandı altını hep temizledim sütünü verdim herşey normalken ağlayınca aşırı çaresiz ve yetersiz hissediyorum onun acısını çözemiyor olmak psikolojimi mahvetti. Sanki az önce bez bölgesi hafif kızarık geldi mustela kullanıyorum 2 saatte bir kesin açıyorum ama şimdide ya pişik olursa korkusu sardı. Çok zor herşey

Az kaldı hepimiz geliyoruz yavaştan minnosum ya ister istemez tahriş oluyordur hep kapalı altları

Az kaldı hepimiz geliyoruz yavaştan minnosum ya ister istemez tahriş oluyordur hep kapalı altları
Ay gelin vallahi ya ağlama duvarı yapalım şurayı 12 gündür 3-4 saat ancak uyuyorum. 2 saatte bir gece uyandırıp hem alt açma hem yedirme hem gaz çıkarma hem uyutma yapıyorum. Bişeyler ters gidince aşırı evham yapıyorum mesela ağlıyor neden niye niçin ya susmazsa gibi anksiyete geliyor. Vallahi ağlıyorum ara ara ya psikolojim bozuldu

Yanında biri kalıyor mu? Kimle bakıyorsun bebişe eşin işe gidiyorsa

Kızlar vajina bölgem o kadar ağrıyor ki hem vajina hem makat bölgemde baskı var bazen nefesimi kesiyor o ağrı

Eskiler ondan doğumu kolay yaparmış diye düşünen birçok insan var haklılar sanırm, bizim hareket olayı azalıyor baya günümüzde ev işi vs. Ben de artık çömelme squat vs yapacağım inşallah
Kesinlikle yaparsınız. Çok zor ama inanın o duygu bambaşka. Her şey akışında ilerliyor. 2 saat çekiyorsunuz. Annem beni zorladı biraz vajinal doğum yapmam için. Doktor da açılma ilerleyince sezeryana alın diye ağlasam da almadı. En son odada anneme bakarak keşke sezeryan olsaydım diye ağlıyodum. Sonra dedim anne iyi ki zorlamışsın. Ama epidural alsaydım keşke daha rahat olurdu. doğumhaneye girdim 7 dk sonra doğdu. Doktor ne derse onu dinleyin ıkınırken yol gösteriyolar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…