2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ben bununla medela calma arasında kaldım.O kadar çok kaldım ki alamadım hala birşey 😀 ne yapacağım ben de bilmiyorum..ilk zamanlar kaşık biberon kullanırım ama o da çok zor oluyor bebek sinirleniyor falan.Sonrası için birisini tercih etmem lazım
Göğüs ucuna göre tercih yapmak lazım aslında madela bana göre çok uzun uçlu 😁 aslında lansinoh bana yakın ama o red yapmıştı kızımda korkudan şimdilik almadım

Esim tutturuyor meme ucunu ben tutturamıyorum. Hele gece verince emmiyor ilk uc yok diye basıyor çığlığı
Yeni doğan bebek ya tutmakta bile zorlanıyoruz ondan canım 🫠 bence ev sıcak olsun battaniyesiz tutturmaya çalış daha rahat tutar bi de emzirme yastığı üstüne koyuyordum ben

Kızlar günaydınlar gece 3 e kadar güzel uyudum sonra sabahı zor ettim kalbim hızlı atiyo heyecandan uyuyamadım. 7 de yatisim vat Dr 9 da alırız dedi oğlum çok hareketli içerde sanki yeter artık alın der gibi bı yandan da keyfim yerinde dokunmayın der gibi. Çok karışık duygular içindeyim dua edin kızlar bana. Burdan yazmasi çok kolay ama hisler çok zor, sizin kasılmalariniz da o yüzden biraz heyecandan.🙏🏻😍
Canım benim her şey umdugundan da güzel ve kolay geçsin inşallah

Son düzenleme:
Kizlar 27 sinde acil sezeryana alındım doğduğu gibi yoğun bakıma alındı makinalarla ayakta durabiliyordu 29 da tam taburcu olacaktım ben doktorlar acil çağırdılar bebegi gördükten sonra 2 sefer kalbi durdu son kez anne görsün dediler bebek gozumun önünde öldü 😭 gittik mezara koydular çok zor yazarken bile zorlanıyorum
Başınız sağolsun Rabbim sabır versin

Kızlar günaydınlar gece 3 e kadar güzel uyudum sonra sabahı zor ettim kalbim hızlı atiyo heyecandan uyuyamadım. 7 de yatisim vat Dr 9 da alırız dedi oğlum çok hareketli içerde sanki yeter artık alın der gibi bı yandan da keyfim yerinde dokunmayın der gibi. Çok karışık duygular içindeyim dua edin kızlar bana. Burdan yazmasi çok kolay ama hisler çok zor, sizin kasılmalariniz da o yüzden biraz heyecandan.🙏🏻😍
Sağlıkla gelsin kuzu🤲su gibi geçsin 🤲

Merhaba Şubat anneleri ben marttan geliyorum 😅 şuan hepinizin bebekleri artık sabitlenmistir olduğu pozisyonda, benim kız gibi kuduruk olan var mı acaba sürekli pozisyonu değişiyor karnimda ayaklar sagdaysa akşama sola geçiyor bazen kafa aşağı geliyor ayakları kaburgama geliyor bazen kafası yukarı çıkıyor ayaklar vajinami oyuyor ne zaman sabitlenecek bu sıpam sizin kaçıncı haftada artik sıkışıp aynı yerde kaldı bebikolar

Göğüs ucuna göre tercih yapmak lazım aslında madela bana göre çok uzun uçlu 😁 aslında lansinoh bana yakın ama o red yapmıştı kızımda korkudan şimdilik almadım
Şimdi tekrar baktım evet çok uzun öyle göğüs ucu olan var mıdır yaaaa baya uzun çünkü 😂bilemedim
Lansinoh bende de yapmıştı..Avent ve Dr browns antikoliğin ucu da comotomoya çok benziyor ama como tomo daha yavaş akıtıyor herhalde

Kizlar 27 sinde acil sezeryana alındım doğduğu gibi yoğun bakıma alındı makinalarla ayakta durabiliyordu 29 da tam taburcu olacaktım ben doktorlar acil çağırdılar bebegi gördükten sonra 2 sefer kalbi durdu son kez anne görsün dediler bebek gozumun önünde öldü 😭 gittik mezara koydular çok zor yazarken bile zorlanıyorum
Allah sabır versin canım. Hatırlıyorum detaylıda dokturun kalbiyle ilgili bişey demişti tedavi falan goruyirdun sanırsam. İnşallah yine bir bebegin olur ne desek az🙏🏻 kendini yipratmamaya caliş oglun için yaşamaya bak ikinci cocukta gelicektir🤲🏻

Merhaba Şubat anneleri ben marttan geliyorum 😅 şuan hepinizin bebekleri artık sabitlenmistir olduğu pozisyonda, benim kız gibi kuduruk olan var mı acaba sürekli pozisyonu değişiyor karnimda ayaklar sagdaysa akşama sola geçiyor bazen kafa aşağı geliyor ayakları kaburgama geliyor bazen kafası yukarı çıkıyor ayaklar vajinami oyuyor ne zaman sabitlenecek bu sıpam sizin kaçıncı haftada artik sıkışıp aynı yerde kaldı bebikolar
Yaa benim 3. Bu ama hiç birinde net anlayamadım bebeğin neresi neremde 🤭🤭 doktora her gittiğimde soruyordum. Nasıl pozisyonu diye 🤭🤭 böyle anlayan annelere hayranım 😍 ama artık doğum pozisyonu alması gerekir... Demekki rahminiz geniş hala rahatça dönebildiğine göree

Emzirirken canımdan can gidiyor ağlıyorum resmen çok acıyor gögüslerim böyle olan varmı silikon uçlada acıyor silikon uç kullanmadanda acıyor kantoron aloevera jeli lansinoh sürmediğim kalmadı emzirmekten soğudum emzirmek bukadar işlenceli olmamalı😕

Kızlar dun gecem çok zor geçti önce kasılmalarım oldu sonra grçti bu seferde tüm kemiklerim agrimaya basladi sabaha kadar uyutmadi bude çok terledim hala uykusuzum uyumaya calişiyorum yine. Yarın sezeryanım var onunda heyecanı bir tarafdan ne yapıcagimi şaşırdım😩

Emzirirken canımdan can gidiyor ağlıyorum resmen çok acıyor gögüslerim böyle olan varmı silikon uçlada acıyor silikon uç kullanmadanda acıyor kantoron aloevera jeli lansinoh sürmediğim kalmadı emzirmekten soğudum emzirmek bukadar işlenceli olmamalı😕
Benim hastanede ilk gün başladı ağrımaya ve sağ göğsüm hala çok acıyor 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ sol geçti. Ama gögüs ucunun olmasıyla çok alakalıymış onu farkettim. Sol daha belirgin ucu daha az acıdı ve çabuk geçti. Sağ ucu daha az ve hala çok acıyor 😩😩 ve ben kendi sütümü sürüyorum başka bir şey kullanmadım. Çünkü diğerlerinde de yaralarım olmuştu ve hiçbir şey fayda etmemişti. Bunda o işe hiç girmedim...

Kızlar doğuranların gözleri aydın olsun inşallah. Biz cuma günü 02.02.2024te 2 3 gibi doğduk çok şükür. Vajinal doğum oldu. Toparlanmaya ve emzirmeye çalışıyorum. Bebeğim 3840 gr 54 cm doğdu. İri olduğu için zorlandım ama şuan kucağımda oluşu herşeyi unutturuyor 🥲 İsmi Kaan. Sata göre 38+3 te doğmuş oldu. Ancak gelişim 39 haftaydı. Başka ne yazacağım bilemedim darısı sizlere inşallah sağlıkla kucağınıza alın . Mesajları okuyamadım emzirme cebelleşmeleri yaşıyoruz 🥰
B Buffalosos
Gözünüz aydın maşallah gelişimi de çok güzel uzun olacak belli ki :) Sağlıkla büyüsün

Yeni doğan bebek ya tutmakta bile zorlanıyoruz ondan canım 🫠 bence ev sıcak olsun battaniyesiz tutturmaya çalış daha rahat tutar bi de emzirme yastığı üstüne koyuyordum ben
Insallah biraz buyurde tutar.
Ay ev baya sıcak ya 24.25 tutmaya çalışıyorum. 26 falan bana afakanlar basıyor 😬😁
Deniyim emsirme yastığı ile bakiyim

Şimdi tekrar baktım evet çok uzun öyle göğüs ucu olan var mıdır yaaaa baya uzun çünkü 😂bilemedim
Lansinoh bende de yapmıştı..Avent ve Dr browns antikoliğin ucu da comotomoya çok benziyor ama como tomo daha yavaş akıtıyor herhalde
Yavaş akıtıyor ve yumuşak göğüse yakın hatta ben başka marka istiyordum artık satışı yoktu 🙄 tommy var bi de comotomoya benziyor ama onu beğenmedim daha sert

X