2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar 27 sinde acil sezeryana alındım doğduğu gibi yoğun bakıma alındı makinalarla ayakta durabiliyordu 29 da tam taburcu olacaktım ben doktorlar acil çağırdılar bebegi gördükten sonra 2 sefer kalbi durdu son kez anne görsün dediler bebek gozumun önünde öldü 😭 gittik mezara koydular çok zor yazarken bile zorlanıyorum
Başınız sağ olsun çok üzüldüm🙏

Kizlar 27 sinde acil sezeryana alındım doğduğu gibi yoğun bakıma alındı makinalarla ayakta durabiliyordu 29 da tam taburcu olacaktım ben doktorlar acil çağırdılar bebegi gördükten sonra 2 sefer kalbi durdu son kez anne görsün dediler bebek gozumun önünde öldü 😭 gittik mezara koydular çok zor yazarken bile zorlanıyorum
Başınız sağolsun 🙏🏻😔

Allah sabırlar versin dilerim acınız tez zamanda hafifler. 🙏🏻 Başınız sağ olsun

Selamlar aramızda kaşık biberon alanlar vardı nereden hangi modeli aldınız acaba?Kullanımı rahatmı?

Ben daha doğum yapmadım kullanmadım ama araştırmalarım sonucu doğala en yakın bu biberon imiş 🤷‍♀️ bunu aldım ben de comotomo adı. Tabii ne olursa da ilk zamanlar kullanmam
Ben bununla medela calma arasında kaldım.O kadar çok kaldım ki alamadım hala birşey 😀 ne yapacağım ben de bilmiyorum..ilk zamanlar kaşık biberon kullanırım ama o da çok zor oluyor bebek sinirleniyor falan.Sonrası için birisini tercih etmem lazım

Allah sabır versin . Acınızı paylaşıyorum ama bırakmayın kendinizi lütfen
Allah yine güzel bebekler nasip etsin size inş 🙏🏻
Bı oğlum daha var kendimi iyice ona adadım
Başınız sağ olsun, rabbim sizlere ömür versin. Çok zor bir durum gerçekten. Sabır ve dayanma gücü dilerim 🙏🏽🙏🏽
Allah razı olsun 🙏
Rabbim Sabir versin 🥺🥺
Amin inşallah 🤲
Başınız sağ olsun çok üzüldüm🙏
Allah razı olsun 🙏
Başınız sağolsun 🙏🏻😔
Allah razı olsun 🙏
Allah sabırlar versin dilerim acınız tez zamanda hafifler. 🙏🏻 Başınız sağ olsun
İnşallah Allah razı olsun 🙏
Başınız sağolsun çok üzüldüm😕
Allah razı olsun 🙏

Başınız sağolsun Allah sabır versin acınızı hafifletsin inşallah 🤲🏻 Doğmadan önce ultrasonda sorun görünmüş müydü kalp ile ilgili

İçten Yanıtınız için çok teşekkür ederim 🙏 rahatlattınız gerçekten 🙏❤️ bende de 1 cm açıklık var 1 hafta içinde 3 kere muayene edildi hiç ilerleme yok 😁 su sonra mı geliyor ay Allahim daha neler duyacağım 🤦🏻‍♀😁😁
Benim suları hep sona doğru geldi ama herkesin değişir. İlk ikisinde ben nişan gelince gitmiştim.
Ama kimisinde önce su da gelebilir. Hiç korkma su veya nişan gelince hemen doğum başlamıyor.

X