2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim bacak aramdaki kemikler yaklaşık 2 3 haftadır öyle ağrıyor

Doğum yapan arkadaşlar bebekleriniz aldığınız yataklarda uyuyor mu yoksa sürekli kucak mı istiyorlar bir de reflü yatağının artısı oldu mu
Benim doktorum bu ürünü tavsiye etti. Reflü yataklarından bebekler kayıyorlar bu çok güvenli dedi aldım hemen. Bebeklerin yan yatması ve dönmemesi içinmiş

Eklentiler

• IMG_6555.png
    136,1 KB · Görüntüleme: 75
Kizlar biz biberon şuan philips avent kullaniyoruz 10 gunluguz ve sanki bugunlerde artik biberon gaz yapmaya basladi anlam veremedigim sekilde.siz ne tavsiye edersiniz biberon olarak?
Benim doktorum ısrarla biberon kullanma dedi memeden de çok emmiyor sütümü sağıp kaşık biberon ile veriyorum mecburen yada sütü sağıp silikon uçla veriyorum

Kizlar biz biberon şuan philips avent kullaniyoruz 10 gunluguz ve sanki bugunlerde artik biberon gaz yapmaya basladi anlam veremedigim sekilde.siz ne tavsiye edersiniz biberon olarak?
Ben daha doğum yapmadım kullanmadım ama araştırmalarım sonucu doğala en yakın bu biberon imiş bunu aldım ben de comotomo adı. Tabii ne olursa da ilk zamanlar kullanmam

Eklentiler

• IMG_4065.png
    117,3 KB · Görüntüleme: 75
Merhaba bir şey soracağım. Bu açılma var mı diye yapılan alt muayenesi ile vajinal doğum yapabilir misin diye yapılan çatı muayenesi farklı şeyler mi? Yoksa hepsi aynı şey mi?
Ay bunu bende merak ediyorum erken doğum riski var diye 30.haftadan beri 5 defa yapıldı alttan elle muayene baya derine ellerini sokup sağa sola dokunuyorlar bana yapılan böyleydi.34 den sonra bir daha yapılmadı.Arkadasıma son kontrolde yapıldı sonra kanaması oldu akşama doğumu başladı.

Kizlar 27 sinde acil sezeryana alındım doğduğu gibi yoğun bakıma alındı makinalarla ayakta durabiliyordu 29 da tam taburcu olacaktım ben doktorlar acil çağırdılar bebegi gördükten sonra 2 sefer kalbi durdu son kez anne görsün dediler bebek gozumun önünde öldü gittik mezara koydular çok zor yazarken bile zorlanıyorum

Sut sağınca vermek için falan lansinoh kullanıryorum bem

Benim doktorum ısrarla biberon kullanma dedi memeden de çok emmiyor sütümü sağıp kaşık biberon ile veriyorum mecburen yada sütü sağıp silikon uçla veriyorum

Kızlar bu 30 cc'lik biberonları deneyen var mı? Yenidoğan için mantıklı gibi geldi ama bir bizde de biberon olduğu için ben almamıştım. Şimdi düşününce o küçük boy biberonlar çok büyük geliyor gözüme

Başınız sağ olsun, rabbim sizlere ömür versin. Çok zor bir durum gerçekten. Sabır ve dayanma gücü dilerim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…