2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Başınız sağ olsun çok üzüldüm

Başınız sağolsun

Allah sabırlar versin dilerim acınız tez zamanda hafifler. Başınız sağ olsun

Selamlar aramızda kaşık biberon alanlar vardı nereden hangi modeli aldınız acaba?Kullanımı rahatmı?

Ben daha doğum yapmadım kullanmadım ama araştırmalarım sonucu doğala en yakın bu biberon imiş bunu aldım ben de comotomo adı. Tabii ne olursa da ilk zamanlar kullanmam
Ben bununla medela calma arasında kaldım.O kadar çok kaldım ki alamadım hala birşey ne yapacağım ben de bilmiyorum..ilk zamanlar kaşık biberon kullanırım ama o da çok zor oluyor bebek sinirleniyor falan.Sonrası için birisini tercih etmem lazım

Allah sabır versin . Acınızı paylaşıyorum ama bırakmayın kendinizi lütfen
Allah yine güzel bebekler nasip etsin size inş
Bı oğlum daha var kendimi iyice ona adadım
Başınız sağ olsun, rabbim sizlere ömür versin. Çok zor bir durum gerçekten. Sabır ve dayanma gücü dilerim
Allah razı olsun
Rabbim Sabir versin
Amin inşallah
Başınız sağ olsun çok üzüldüm
Allah razı olsun
Başınız sağolsun
Allah razı olsun
Allah sabırlar versin dilerim acınız tez zamanda hafifler. Başınız sağ olsun
İnşallah Allah razı olsun
Başınız sağolsun çok üzüldüm
Allah razı olsun

Başınız sağolsun Allah sabır versin acınızı hafifletsin inşallah Doğmadan önce ultrasonda sorun görünmüş müydü kalp ile ilgili

Benim suları hep sona doğru geldi ama herkesin değişir. İlk ikisinde ben nişan gelince gitmiştim.
Ama kimisinde önce su da gelebilir. Hiç korkma su veya nişan gelince hemen doğum başlamıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…