2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
En son geçen hafta kemiğinde hafif yumuşama var 1 hafta daha bakalım demişti . Spor verdi yaptım bütün hafta ama salı günü bavulla gel dedi

Kızlar ben şimdi size hatırlatıyorum ben doğum yapınca da siz bana hatırlatın öncelikle süt için bol sıvı tüketin ve sütün miktarını kafanıza takmayın çünkü yağ oranı da doyuruculuğunda önemli. Öyle hemen ilk haftadan şelale olmaz ki merak etmeyin 1 ay sonra artar miktarı
Sarı olması da çok değerli
Stres yapmayın fırsat buldukça uyuyun
Allah yardımcımız olsun şu an aynı durumdayım. Sütüm gelmiyor kesildi. Az önce pompayla sağdım. Sarımsı akıntı oldu yani şeffaf sarı umarım gelmesi yakındır
M mugecicegi

Ne kadar sürede ayağa kalkabildin peki canım

Benim alt komşum orayı hiç sevmiyor ya ilk doğumunu orda yapmış parçaladılar beni resmen dedi o yüzden ikinci doğumunu araştırmada olmuş
İşte ben de günahlarını almıyım ama iyi duymadım soğudum zaten ve doktorumun eşi sekreteri
Doktorumdan daha çok doktorculuk oynuyor tavrı değişikti bi görsen
Soğuttular benim tanıdıklarım da hep hayat hastanesinde olmuş memnunlar da senin oda tek kişilik olcak de mi

Valla bu doktorun yanında çalışanlar gerçekten doktordan daha çok şeye karışıyorlar özellikle üniversite hastanesinde girişte bi kadın var herkesin işine o kadar karışıyor ki Gürcan hocanın sekreteri çok iyi Aslı hanım hep çok kibar davranıyor evet canım zaten geçen gidip baktım odalara. Şöyle dediler odalar tek kişilik ama boyutları farklıymış eğer doğum yaptığınız gün büyük oda boşsa orayı veririz dediler odalar arası ücret farkı yokmuş

Devlet hanım mı yoksa evet ya yanındakiler kendisinin doğum yaptırdığını sanıyor galiba
Oda bile önemli değil ya alsın da hala 18 bin miymiş bir daha zam gelmiş mi

Devlet hanım mı yoksa evet ya yanındakiler kendisinin doğum yaptırdığını sanıyor galiba
Oda bile önemli değil ya alsın da hala 18 bin miymiş bir daha zam gelmiş mi
Adını bilmiyorum inşallah alır ya biz eşimle Gürcan hocaya çok güveniyoruz çok pozitif bizi hep sakinleştiriyor her seferinde ve benim eşimin arkadaşının prematüre doğumunu yaptırdı kendisi hep der Gürcan hoca olmasaydı bebeğim yaşamazdı diye fiyatı yarın tekrar sorucam bakalım zam gelmiş mi şubat başında gelebilir diye duymuştum

Ben de güveniyorum cidden dediğin gibi pozitif bir insan ve bilgisine de güveniyorum
Allah büyük bakalım yarın mutlu ayrılacak mıyım

Valla bir de zayıflama grubu kuralım doğurup lohusalık geçince tek başıma pek ümidim yok beraber gazla daha iyi olur

Hoş geldi prensesimiz hangi mamayı kullanıyorsun canım ben de süt gelmez diye götüreceğim hipp aldım ins iyi olur ilk etapta
Prensesimiz hoşbuldu teyzeleri hastanede aptamil verdiler canım bize de farketmez hangisi olursa dediler. Bir arkadaşım sma 1 al dedi aldık ama yarın çocuk doktorunda randevumuz var ona soracağım.Açıkçası hiç araştırmadım da mamaları hangisi iyidir değildir. Neye göre alınmalı

Kızlar acil yardım kasıklarım ağrıyor belim ağrıyor önce saatte birdi şimdi sıklaştı korkudan takip edemiyorum ben mi evham yapıyorum. Sancı değil mi ilk doğumum olacak yarın kontrolüm vardı bebek hareketleri azaldı diye sormuştum sabah size.. Napıcam bekliyim mi sancı böyle bir şey mi bilenler lütfen yazsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…