2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Merhaba kızlar ben de cuma günü 9 da 38+3 te spinal doğum yaptım. İlk gece ve ertesi gün çok uykusuz geçti bugün daha iyi ve kızım yanımda uyuyor şuan . Fakat sütüm yok gelmedi henüz.Mama vermek zorundayım bir yandan masajlar pompalar süt getirmeye çalışıyorum.Okuyamadığım çok sayfa var doğum yapan diğer arkadaşlara da hayırlı olsun yapacak olanlara da şimdiden su gibi geçsin diyorum B Buffalosos tabloya neleri ekliyorduk hatırladığım kadarıyla
Bebek ismi: Eylül
Kilosu:3120
Boyu:50 cm
Haftası:38+3

Ben tartılmaya korkuyorum kızlar ya iyice ağırlaştım her yerimden kilo aldım parmaklarım ayaklarım bile irileşti ödem de var. zaten hep kilo problemim vardı. Bir de en kilolu dönemimde hamile kaldım 78le.
Ay biz çok benziyoruz ya.Ben de 74le kaldım boyum kısa değil ama yine de bana fazla bir kilo hayatımda hiç görmediğim kiloşu bir haftadır iyice kilo aldığımı ödemlendiğimi çok hissediyorum bebeğe de kilo yapayım diye biraz abarttım yeme işini..ellerim ayaklarım ödemli ağrıyor çok

Hoş geldi prensesimiz hangi mamayı kullanıyorsun canım ben de süt gelmez diye götüreceğim hipp aldım ins iyi olur ilk etapta

Kesik atmadan önce iğne vurdu o yüzden eminim azaltmıştır. Gerektiği yerde sprey uyuşturucu vurdu. Hiç hissetmedim desem yalan olur ama dayanılır yani mecbur
Ayyy ayaklarım titredi .Normal doğuramıycam galiba doktora al beni sezeryanla dememek için zor tutuyorum kendimi

Canım seni de tebrik ediyorum sağlıcakla büyüt inşallah .Sende dikiş var mı peki

Kızlar yarın randevu günüm kendi doktorum gelmiş tatilden yarın 37+6 oluyoruz gün verecek mi bakalım bir de vermiyormuş ben hepten şok geçiririm artık yüreğime iner
12 şubatı da bir düşündüm tarih olarak 38+6 sezaryen için nasıl olur acaba ya da bekler mi çok ağrım acım var rahatsızım da hem doğmasını istiyorum hem korkuyorum
7 sinde al mı desem 12 de mi al desem çok kararsızım

Gözünaydın canım Allah analı babalı büyütsün

Aventi görümceme almıştım o denerken baktım lansinohtan daha kalın geldi ya daha geniş ağzı da

Hayırlı olsun Allah analı babalı eylesin hayırlı evlat olsun inşallah

Beni de alır mısınız aranıza acayip kilolu ve önemli hissediyorum ben de hayatımda ilk kez görüyorum 82 yi ve 58le hamile kaldım bebek kilo alsın diye benim kilolar aldı başını gidiyor, yürüyemiyorum kilodan ayak tabanlarım ağrıyor boyum da kısa 1.60

12 güzel bir tarih 38+6 da iyi, benim doktorum 38+5ten itibaren sezaryen için çok iyi bir tarih diyor nedense kristal içimden sen normal yapabilirsin gibi geçiyor o kadar böbrek ağrısı çektin doğum sancısını da sen epidural desteğiyle rahatlıkla kaldırırsın

Normali bu gittiğim doktor yapamazsın ağır enfeksiyon akıntın var ve bebek sağ yumurtalık tarafına dönük baş aşağı oraya inmeye çalışıyor dedi akıntım koyu renkli ve yoğun kaşıntı yanma devam iyileşemedim enfeksiyondan riskliymiş geçen bir parmak soktu yeri göğü inlettim acıdan ki normalde hiç acımaz benim

Bende şu an gripli olduğum için doktor büyük ihtimal 40. Haftayı bitirmemi bekler zaten nefes alamıyorum bu halde sezaryen zor olur benim için en azından 40. Haftaya kadar normali beklemek istiyorum

Ya çok çektin hem enfeksiyondan hem böbrek ağrısından inşallah doğumdan sonra rahatlarsın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…