2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Benim devamlı böyle günlerdir hatta 3 doğum yapmış annem bile şaşırdı sürekli olmasına, sık sık taş gibi oluyo gösteriyorum 5dkda bir düzenli gelmedikçe belinizden kasıklarınıza vuran ağrı olmadıkça su gelmedikçe yarını bekleyin bence. O ağrı anlaşılıyor diyorlar çünkü. Bebek de hareketliyse az da olsa, ben beklerdim ama içiniz rahat etmezse gidin tabi bi nst çekerler en azından

Kızlar gerçekten sabrımın son demindeyim artık gülüyorum sinirimden sağ gözümde arpacık çıktı çay poşeti koydum damla kullanamıyormusuz hamilelikte galiba yarın doktora söyleyeyim belki verir ama yani daha hamileliğe tövbe ettim ben tek atışta çekiliyorum bir yeter de artar bana

Benimki sürekli ağrıyor uzun yani nasıl anlatayım 5 dakikayı falan bilmiyorum su gelmedi. Su gelmeden sancı önemli değil mi. Adet ağrısı gibi ter basıyor

Geçmiş olsun canım benim sabret kolay değil gerçekten bağışıklığımız da düşüyor gebelikten ama az kaldı bak bir bir oluyor doğumlar ılık suyla çayla pansuman yapabilirsin evet temiz tutmaya özen göster

Benimki sürekli ağrıyor uzun yani nasıl anlatayım 5 dakikayı falan bilmiyorum su gelmedi. Su gelmeden sancı önemli değil mi. Adet ağrısı gibi ter basıyor
Yok yok sıklaşırsa suyu beklemeyin tabi ki. Yine dayanamayacağınız gibiyse bi görünün, benimki genelde kasılmayla beraber oluyor bel ağrısı 8-10 dkda bir falan

Bence gitmekte fayda var bir şey yoksa en azından geceyi rahat gecirirsiniz

Benim dün gece yarım saatte bir düzenli sancılarım oldu 4-5 kere sonrasında geçti ben hiç önemsemedim 5 dakikada bire düşerse doğum başlar diyorlar

Sürekli ağrı olursa haber ver demişti bana doktorum, anlattığınız sancıdan başka birşey olabilir sancı devamlı olmuyor
Bebek olduktan sonra kimse bu siteye giremez oldu bence bebek için de bir grup lazım B Buffalosos
evet kimsecikler kalmayacak ben doğurana kadar lohusalık sonrası biraz biraz toplanırlar diye düşünüyorum

Hele ben şubat sonu tek başıma burda çalıp oynarım artık

Senin bünye hamilelikte pert oldu ya sen artık doğum yap bence

Evet canım haklısın süt ve suya yükleneceğim teşekkürler doğumunu takip ediyor olacağım. Az önce tekrar denedim sağ taraftan sarı bir tık daha fazla geldi solda yok henüz ama azmettim deneye deneye inşallah

Canım kasık ve bel ağrım var diyorsun bi gidip nst çektir en azından sancı var mı gör. Ya da direkt doktorla iletişime geç o seni nasıl yönlendirecek bakalım

Aslında damla kullanılabilir. Bebek şampuanı ile gözünüzü yıkayabilirsiniz. Yastık kılıfınızı da değiştirmeyi ihmal etmeyin. Göze dokunmadan önce ve dokunduktan sonra ellerinizi muhakkak yıkayın
Şükürler olsun diyorum ama son günler geldikçe insanın gücü kalmıyor artık bi tükenmişlik oluyor ben de bıkıyorum söyleniyorum sonra üzülüyorum söylendiğim için

Ben de kontrolümün gecesinde ağrım sancım çok fazla diye gittim yatış verdiler. Taburcu ederken de doktorum son dönem gebesin her sıkıntında gel muhakkak bakalım dedi. Hastane yakınsa ulaşım probleminiz yoksa gidin bence kimse nst çekmeden muayene etmeden anlayamaz

Benim 3. Gün gelmişti masajla beslenme ile
Et suyu içiyordum falan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…