2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Doğumdan sonra veririz inşallah..ilk başta süt kaygısı olur bende yine çok yerim ama sonra iki küçük çocukla eriyip biterim muhtemelenbenim için zor günler başlıyor

Benimkini de 38+6da alacak. Ama 2 gündür çok kasılmam oluyor eğer sancın çıkmazsa bekle çıkarsa erkene al ben ctsiyi kabul etmediğime pişman oldum

O zaman lohusalıkta beraber zayıflama keyfi @melinda-

Benim doktorum az kalsın acil sezaryene alıyordu nst düzelince 39u bekleyip alalım dedi. Üstelik vajinal doğum da olmuyor bana. 39+1e gün verdi, Bebeğin küvöz riskini azaltmış oluruz dedi. Ne kadar dursa o kadar iyi

ah sormayın ben de öyleyim. 56 kilo ile hamile kaldım 78i gördüm. Hem sigarayı bıraktım hem de canım ne isterse yedim. Rezil durumdayım gerçekten. Bu doğum grubundan sonra bir de eski kiloya dönmek için detoks grubu şart mrs007 melinda-

Bol spor ve diyetle artık bir şeyler yapmam lazım yoksa bu halde hiç iyi hissetmiyorum

Allah yardımcımız olsun şu an aynı durumdayım. Sütüm gelmiyor kesildi. Az önce pompayla sağdım. Sarımsı akıntı oldu yani şeffaf sarı umarım gelmesi yakındır

Ayyy ayaklarım titredi .Normal doğuramıycam galiba doktora al beni sezeryanla dememek için zor tutuyorum kendimi
Hayır canım ben o kadar kararaız girdim ki. 5 cm açıklığım vardı hala hangisi diye karar vermemiştim ama bak yapılıyor yani. Epidural takılırsa çok rahat edersin muhtemelen. Ben hata yaptım epidural taktırmadım. Belki snn kesiğin olmaz olursa da doğumu yapınca o acı gayet dayanılır bir acı oluyor korkma

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…