2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kızlar doğuranların gözleri aydın olsun inşallah. Biz cuma günü 02.02.2024te 2 3 gibi doğduk çok şükür. Vajinal doğum oldu. Toparlanmaya ve emzirmeye çalışıyorum. Bebeğim 3840 gr 54 cm doğdu. İri olduğu için zorlandım ama şuan kucağımda oluşu herşeyi unutturuyor İsmi Kaan. Sata göre 38+3 te doğmuş oldu. Ancak gelişim 39 haftaydı. Başka ne yazacağım bilemedim darısı sizlere inşallah sağlıkla kucağınıza alın . Mesajları okuyamadım emzirme cebelleşmeleri yaşıyoruz
B Buffalosos

Tosuncuk Kaan maşallah Tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün

Oyyy yerim onu nasıl yumuş yumuştur şimdi darısı başımıza sağlıkla büyüsün

Tosunpasaaa maşallah, sağlıkla Büyüsün canım

Kızlar ben hepinize göğüs ucu silikon ne marka aldınız diye sormuştum ya kafama takıldı başka marka daha alayım mı boyut olarak hangisini beğendiniz bebek hangisini tutar

Henüz doğurmadığım için deneyemedim ama ben de lansinoh aldım. Fiyatı uygun, yorumları da iyiydi. İnce olması da houşma gitti. diğer bebeklerimde avent’in küçük boyunu kullanmıştım çok rahat etmiştim. Şimdi de yine bir çift alacağım deneyimim olduğu için. Ama memnun kalırsam sonraki alacaklarımı lansinoh alırım diye düşünüyorum. Avent baya pahalı.

Şüşko bebek en sevdiğim sağlıkla büyüsün

Maşallah Allah analı babalı eylesin hayırlı evlat olsun inşallah darısı da bizlere olsun

Ben tartılmaya korkuyorum kızlar ya iyice ağırlaştım her yerimden kilo aldım parmaklarım ayaklarım bile irileşti ödem de var. zaten hep kilo problemim vardı. Bir de en kilolu dönemimde hamile kaldım 78le.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…