2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Ay doktor beni hala nstye sokmadı

Niye genel istiyorsunuz Ağrı sebepli mi?

Ciğer geliştirici konusunda içiniz rahat olsun. Ben o iğneler sayesinde bebegimden ayrı olmadım şükürler olsun. 34. Haftada doğmasına rağmen kuveze girmedi elhamdülillah. 4 doz ciğer geliştirici olmuştum. Ve iyiki olmuşum. Doktor ihtimaller doğrultusunda vurmak istemiştir. 1 gün bile olsa küveze almak istemiyor doktorlar çünkü. öncelik annenin yanında olmasını sağlamak. Sağlıkla kavusun inşallah

Kaçıncı haftadasın canım
Bugün 37+3 olduk

Niye genel istiyorsunuz Ağrı sebepli mi?
Yıllar önce bir ameliyatta ağrı kesici alerjisi yaşadım kalp masajı bile yaptılar o sıra hastane ışıkları travma tetikleyicim oldu tepede olduğu için terapilere gittim ama serum vs alırken de tepede beyaz ışık olduğu zaman kalp atışım hızlanıyor nst de de geçen bağırdım yeter çıkarın diye.. spinal de uyanık olup dümdüz durmak gerek direkt ışık altında olunacak diye korkuyorum sürekli korku içindeyim hep soru soruyorum mesela serum bağladılar her şeyi soruyorum ne var adı ne etkisi ne diye doktora vs çektiririm bir de migrenim var ağrıdan korkuyorum günlerce geçmiyor baş omuz ağrısı diyorlar
Bunlar yüzünden normal doğumu düşünmeye başlamıştım geçen hafta mantar belası yine başladı ağır akıntı ve mantar var normal olmaz dedi doktor bebek duruşu da uygun değilmiş ben de

Hayırlısı olsun ya psikolojik durumun da çok önemli tabi ki. Zorlayacak bir şeye girme kendini. İkiniz de sağlıkla çıkın önemli olan o

Doktor sezeryan olcak heralde senin dedi. O kadar sancıya açılman olmamış dedi. Nstye göre vajinal muayene yapcak. Bu arada bebek 3400 küsür olmuş 36+5 im
Maşallah iri olacak Benim kontrole 6 gün var çatlayacağım inşallah kilo almıştır 35ten sonra
Arkadaşımın da öyle olmuştu normal doğumu çok istiyor diye suni sancı da denediler 40a doğru ama doğum başlamadı sezeryan oldu

Hayırlısı olsun ya psikolojik durumun da çok önemli tabi ki. Zorlayacak bir şeye girme kendini. İkiniz de sağlıkla çıkın önemli olan o
Aslında çok iyi olurdu spinal bana şu ataklarım olmasa.. normalde çok severim hastane ortamını hep derim keşke hemşire olsaydım diye aşırı soğukkanlıyım iğne serum hepsini yaparım konu kendim olunca tutuyor maalesef yoksa sohbet muhabbet güzel giderdi tam benlik normalde belki bakalım belli olmaz Allah güç kuvvet verir de yapabilirim artık çok keskin değilim Allah’a bıraktım hayırlısı olan olsun diye

Kesinlikle bende sağlık personeliyim spinal düşün kuzu gözlerini kapa doktorun müzik açar belki eşlik et içinden sakin kalmaya çalış yapacak birşey yok mecbur çıkacaklar

Kesinlikle bende sağlık personeliyim spinal düşün kuzu gözlerini kapa doktorun müzik açar belki eşlik et içinden sakin kalmaya çalış yapacak birşey yok mecbur çıkacaklar
Benim oğlum Semmame halayi ile Doğdu,
Spinal derim Kesinlikle..
sonra yanima getirirlerken de slow bi muzikAçtılar..
Ameliyat ortamı cok Rahatlattı beni

bence bu gemiyi kaptan olarak en son sen bırakacaksın

Başını dümdüz tutman gerek dimi hiç sağa sola oynatmamak lazım oynatınca mı bas ağrısı yapıyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…