2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Kizlar.mis.kokulumu kucagima aldim biraz agrilarim var birde asiri usuyorum henuz gecmedi..ayrintili tekrar donecegim 3450 gram 50 cm dogdu bekledigim.kilolar usgde 1 hafta once cikmisti 3450 gramm..
Maşallah canim Allah analı babalı eylesin hayırlı evlat olsun inşallah

Kızlar doktor membran sıyırma yapalım dedi bugün 38+0 böyle bir şey teklif eden oldu mu doktorlarınızdan? Ben bu hafta kabul etmedim nasıl bişey bilmiyorum.

Kizlar.mis.kokulumu kucagima aldim biraz agrilarim var birde asiri usuyorum henuz gecmedi..ayrintili tekrar donecegim 3450 gram 50 cm dogdu bekledigim.kilolar usgde 1 hafta once cikmisti 3450 gramm..
tebrik ederim Allah analı babalı büyütsün Maşallah kilosu çok güzel
Peş peşe haberler geliyor
Sona çok az insan kalacak buralar çok sessizleşecek ben doğum yaparken

Bir bardak suya damlatıp içiyordum günde 3 kereydi sanırım..solgar da içtim diğer takviyeleri bilmiyorum ama lactamilin içeceklerini ve çaylarını aldım bir de arkadaş aktar tarifi paylaşmıştı ondan yapacağım

Biz de kontroldeydik bugün. 36+6 hafta, 3450 dedi doktorumuz. Haftaya son kontrolümüz, sonra 12sinde doğum planladık inşallah. Doktor gelişimi 2,5 hafta ilerde ama yine de bir ciğer geliştirici yapalım dedi. Ama geliştirici kortizonlu olduğundan bir daha hiç tuz yok dedi. Bende yarın yaptırıcam artık

Tebrik ederimmm. Allah analı babalı büyütsün. Sağlıklı uzun ömürlü bahtı açık olsun

Aa ciğer geliştirici vurcak yani haftasında olsa bile. Ya ben de bi sorayım şu ciğer geliştiriciyi. Benim bide riskim var daha erken gelebilir

Aslında 34-35 haftadan sonra steroid anlamsız bildiğim kadarıyla, ki 12sinde 38 haftayı geçiyor bebişiniz, çok ilginç

Aa ciğer geliştirici vurcak yani haftasında olsa bile. Ya ben de bi sorayım şu ciğer geliştiriciyi. Benim bide riskim var daha erken gelebilir
Bizim doktorumuz bebeğimiz erkek olduğu için gerekli gördü. Erkeklerin testesterondan dolayı ciğer ve kalp gelişimi daha geri oluyormuş. Kalp krizinden ölen erkek sayısının kadın sayısından çok daha fazla olması da testesteron sebebiyle erkeklerdeki kalp ve ciğer gelişiminin daha geç olmasıymış. Yine istatistiki olarak erkeklerin daha geç doğması da bundanmış. Siz yine de sorun, ama kız bebekse gerek görmeyebilir

Aslında 34-35 haftadan sonra steroid anlamsız bildiğim kadarıyla, ki 12sinde 38 haftayı geçiyor bebişiniz, çok ilginç
evet ama burada okuduğumuz kadarıyla artık doktorlar ciğer geliştiriciyi vurmak istiyorlar sizce doğru mu belki doğsa ciğerleri gelişmiş ya da bir kaç gün küvezdekalacak bu daha mı kötü

Tesekkurler. Solgari da aldım ben de momsel diye çay da aldım incir uyutması bol su ile olur heralde

Doğum yapan annelerimize masallah inşallah sağlıkla kolsylikla geçer zamanlarınız.

Bnmde bugün kontrolüm vardı valla bebişin keyfi yerinde gelmeye niyeti yok gibi, 38+1 suyu vs gayet iyi dedi Dr boyu çok uzun kafası büyük tek normal ölçümü karnı dedi 3450 Gr 54 cm. Çatı muayenesi yapmadı, salı gunu kendi doktoruma gidicem izinden dönünce o zman belli olacak herhalde hersey, eğer anne çatısı uygunsa normal doğum olur değilse sezeryan dedi ona bakmak lazım dedi. Smdi 4 gözle saliyi bekliyorum. Bence sezeryanla olacak çünkü doktorum riske atmıyoruz dedi, kafası büyükse kesin sezeryana alır beni en kolayı sağlıklısı neyse o olsun

Bebişim hareketli masallah nst de iyi çıktı, dünkü bel agrimi söyledim olur öyle dedi.idrarum köyü ve köpüklü deyince idrar istedi o kadar. Çok yorgun hissediyorum başıma ağrı girdi valla

Evet benimki de erkek. Ben de okumuştum ciğer açısından daha geç olgunlaştıklarını. Eğer bir zararı yoksa mantıklı hareket

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…