2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
evet ama burada okuduğumuz kadarıyla artık doktorlar ciğer geliştiriciyi vurmak istiyorlar sizce doğru mu belki doğsa ciğerleri gelişmiş ya da bir kaç gün küvezdekalacak bu daha mı kötü
Yoo zararı olacağından değil ama çalışmalarda anlamlı bulunmamış ileri haftalarda. Nötr gibi bi etki yani, yapılabilir tabi

Tek doz mu vuracak

Kızlar doktora gittim 37”6 doktor kilosu için böyle çok olumlu konuşmadı bugun 2950 falan dedi sizlerin nasıldı birde çok beklemeyi önermedi bana sezaryen yolları gözüküyor
Canım benimde 37+5 3100 olmuş bugün , banada geçen haftalarda sezeryanla alalım bekletmeyelim demişti ama şuan bebek güzel kilo almaya başladı o yüzden normali bekliyoruz gün vermedi akışına bıraktık .Ama 4-5 günde bir mutlaka Nst +kontrol şeklinde ilerliyoruz

Hayırlı olsun mis kokulu hoş geldi Allah analı babalı büyütsün

1 şubat 20.00 sezeryana girdim 21.10 da oradaydım 37 +2gunluk 2 950 gram 49 cm
Yaaaa sonunda geldi Minnoş hoş geldi canım gözün aydın sonunda senin de şikayetlerin biter artık çok çektin sonu güzel oldu ağrın var mı? Spinal mi yaptılar

Güzel kuzum nasıl gülüyor masallah hep gülsün yüzleri birbirlerine hep destek çıksınlar ne kadar şanslılar masallah çok duygulandım ben bu fotodan

Kizlar.mis.kokulumu kucagima aldim biraz agrilarim var birde asiri usuyorum henuz gecmedi..ayrintili tekrar donecegim 3450 gram 50 cm dogdu bekledigim.kilolar usgde 1 hafta once cikmisti 3450 gramm..
Hayırlı olsunnn canım kilosu baya iyi yumuş yumuş kokla hep

İkisi de güzel günler ben de 7 ya da 8 istiyorum benim pazartesi belli olacak ya hala belli olmaması

Ayni güne planlanmış doğumlarımız

Gerginlikten mide bulantım başladı yarın sabah doğum var bir yanım heyecan bir yanım stres
Doğurayım diye doktora ağlıyordum en son şu an acaba ne kadar bekleyebilir diye hesap yaptım çok fena anksiyetem tuttu çok korkuyorum düşündükçe ertelemek istiyorum bir yandan da olsun bitsin de hemen iyileşme sürecine gireyim diyorum of of bir çırpıda geçsin insallah bu ne kadar kolaymış diyelim

Kızlar grupta hep spinal anestezi mi oldu?
Bas ağrınız oldu mu?
Genel istiyorum ama acilden girersem spinal alırlarsa diye aklımda olsun yine de
Kahveyi ne zaman içmek gerek ameliyat sonrası , migrenim var spinalin korktuğum yanı baş ağrısı

Kızlar doktora gittim 37”6 doktor kilosu için böyle çok olumlu konuşmadı bugun 2950 falan dedi sizlerin nasıldı birde çok beklemeyi önermedi bana sezaryen yolları gözüküyor
Benim de bugün 37+6 bugün 3200 dedi ama seninkinin kilosuda düşük değl ki neden öyle dedi anlamadım

Sezaryen sonrası doktor sıvı alımını açtığı an bol su ve kahve öneriliyor ben de inşallah öyle yapacağım spinal sezaryen olursa. Bu arada karışmak istemem ama tekrar değerlendir bence ya anestezi işini. Gerçekten genel anestezi kolay bir şey değil eğer anksiyeteni yenersen spinal 10 numara anestezi şekli

Bende sezeryan olursam hangisini tercih edeyim diye dusunuyorm bebegimide doğar doğmaz görmek istiyorum ilki normaldi bu nasıl olur bilmiyorum hayrlsi artk spinal dediğiniz belden asagisi uyustrmali mi

Ben hep korkuyordum doğumdan senin sürekli bir an önce doğursam mesajlarına çok özeniyordum oysa ki inşallah canım hepimizin çok kolay geçsin inşallah

Salı bende tekrar kontrole gidecem bende sğol canım

Ben hep korkuyordum doğumdan senin sürekli bir an önce doğursam mesajlarına çok özeniyordum oysa ki inşallah canım hepimizin çok kolay geçsin inşallah
Kaçıncı haftadasın canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…