2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
açlığı da kontrol etmesi çok zor özellikle sabah açlığı

Murphyy canım inşallah yarın her şey çok güzel olacak, bilmek de bilmemek de insanı geriyor. Doğmasını beklerken ne zaman olacak acabalar kafamızdayken, doktor haydi gel başlayalım diyince başka sorular ama inan her şey çok güzel olacak mis kokulun gelecek
Bende doktor yarın gel doğumu başlatalım diyince sabahın 11inde hastaneden çıkıp ciğer yemeğe gitmiştim

Canım benim sağol güzel dileklerin için Herşeyimi hazırladım kapının önüne koydum park yatağını da kurduk Yarın güzel haberlerle döneceğim inşallah
Bizi unutma merak ederiz dualarımız sizinle sezaryen esnasında bizi de aklınızdan gecirirseniz seviniriz doğum esnasında edilen dualar kabul olur derler güzel hayırlı şeylere odaklanın

Amin inşallah, sağol güzel dileklerin için

Kızlar dün doğduk biz şükürler olsun bugün de taburcu olduk az bi sarılığımız var ama çok değil 2840 doğduk 48 cm perşembede kontrolümüz var spinal sezaryen oldu
Hoş gelmiş minik gözünüz aydın siz nasılsınız ? Planlı sezaryen miydi acil mi? Miniğin sarılığı da geçer inşallah beslenmeyle

Yok canım doğum sonrası doktor yazmış ve ben ilk defa duydum ve kullandım. Ve dedim ki bunu neden sezaryan olanlara vermezler çünkü etrafımda sezaryan olanlarda görmedim. Bekinusdiye bir ilaç
Bekinus bitkisel bir ilaç çok etkili bol bol su için su kaybı çok fazla oluyor

Çok kendimi gördüm sadece şunu söyleyeyim 1 aya hepsi geçiyor inş bebeğinizin tadını çıkarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…