2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canım ben pazar gününden beri hastanedeyim
1 bardak kadar suyum geldi bebegin kesesi yırtılmış antibiyotik tedavisi oluyorum
Sancımın gelmesini bekledik gelmedi
sözde yarın suni sancı verilcek 🫣
Off sezaryene almazlar mı acaba 🥺 gerçi emin ellerdesin bir avazda kurtarsın Allahım 🙏🏻🙏🏻

Canım ben pazar gününden beri hastanedeyim
1 bardak kadar suyum geldi bebegin kesesi yırtılmış antibiyotik tedavisi oluyorum
Sancımın gelmesini bekledik gelmedi
sözde yarın suni sancı verilcek 🫣
Çok geçmiş olsun burada olsan hemen sezaryen alırlardı hakkınızda hayırlısı olsun

Mesafe candır boşver diğer gelini baksın ona düşer zaten her işini de görmüş geçmiş olsun der geçersin ötesine çok da gerek yok 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 duyma görme bile boşver her doğum kendine göre zor ben de normal istiyorum desem annem korkutuyor yapamazsın uyu uyan diye yani kimseyi memnun edemeyiz kendi bildiğimizi yapıp geçeceğiz dinlemiyorum kimseyi ben
Kesinlikle kimseyi memnun edemiyoruz

Off sezaryene almazlar mı acaba 🥺 gerçi emin ellerdesin bir avazda kurtarsın Allahım 🙏🏻🙏🏻
Geçmiş olsun canım sezeryan niye yapmıyorlar
Çok geçmiş olsun burada olsan hemen sezaryen alırlardı hakkınızda hayırlısı olsun
İnş bir çırpıda kurtulursun 🙏🏻
Çok sagolun kızlar ❤️🙏 burda sezeryan en son seçenek suan ilk aşama kendi sancımın gelmesini beklemek ama sancım gelmiycek gibi yarın suni verilcek umarım sezeryana gerek kalmadan çabucak kurtulurum pazar günü nişanımda gelmişti ama az önce pazar günki nişanın çok daha büyüğü geldi hemşirelere gösterdim nişan oldugunu doğruladılar
Hastanede yatması çok zor bian önce hayırlısıyla doğurup evime gitmek istiyorum

Çok sagolun kızlar ❤️🙏 burda sezeryan en son seçenek suan ilk aşama kendi sancımın gelmesini beklemek ama sancım gelmiycek gibi yarın suni verilcek umarım sezeryana gerek kalmadan çabucak kurtulurum pazar günü nişanımda gelmişti ama az önce pazar günki nişanın çok daha büyüğü geldi hemşirelere gösterdim nişan oldugunu doğruladılar
Hastanede yatması çok zor bian önce hayırlısıyla doğurup evime gitmek istiyorum
İnşallah bir avazda kurtulursun guzel haberleruni bekliyoruz❤️

Kızlar akşam oldu ellerim kollarım ayak altlarım bacak altlarımda kaşıntı başladı dün akşam da başlamıştı bugün test verdim kolestas cıkar mı acaba yarın sonuçlar gelecek, kıpkırmızı ellerim avuç içlerim kol içlerim şaştım kaldım dünden beri

Ay çok heyecanli sanki her kes yarin dogurucak gibi😃
Kızlar benimde yarin son detayli kontrolum var. Kan alıcaklar dogum oncesi testler yapılacak. Cati muayenem var ultrason göz doktorunada baktiracaklar. Dua edin benim için. İnşallah hepsi guzel gecer🙏🏻 çok heyecanliyim
Gözleriniz kaç numara acaba? Miyop ve astigmat var bende sanki göz ve normal doğum hakkında bir şeyler hatırlıyorum ama kadın doğumcum bir şey demedi hiç

Kızlar akşam oldu ellerim kollarım ayak altlarım bacak altlarımda kaşıntı başladı dün akşam da başlamıştı bugün test verdim kolestas cıkar mı acaba yarın sonuçlar gelecek, kıpkırmızı ellerim avuç içlerim kol içlerim şaştım kaldım dünden beri
Çıkabilir ama kolestaz çıktı diye hemen sezaryen olmayabilir ilaç tedavisi de düzenlenebilir. Hazırlıklarınızı yapın her ihtimale karşı ama telaş yapmayın 🥰

Çıkabilir ama kolestaz çıktı diye hemen sezaryen olmayabilir ilaç tedavisi de düzenlenebilir. Hazırlıklarınızı yapın her ihtimale karşı ama telaş yapmayın 🥰
Artık 37+ olduğu için Kolestaz çıkarsa hemen alırım dedi doktor ilaç tedavisini daha küçükken yapıyoruz dedi 😳

Akşam 4ten beri sancım var ama dayanılmayacak gibi olmadığından acile gitmedim sabaha kadar doğurur muyum acaba 🫣 eşyaları hazırladım nolur nolmaz diye
Düzenli sancı mı😳😳 herhangi bir şey geldi mi akıntı nişan gibi

Gözleriniz kaç numara acaba? Miyop ve astigmat var bende sanki göz ve normal doğum hakkında bir şeyler hatırlıyorum ama kadın doğumcum bir şey demedi hiç
Gozum -4tü amma lazer ameliyyat oldum astigmat var bendede birde goz tansiyonu doktor goz diplerimi yoklayacakmış onun onayıyla normalmi sezeryanmı söyleyecekler

X