2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Himm ben daha hiç kasılma yaşamadım galiba öyle düşünüyorum otururken mi yatarken mi mesela ben uzanırken yumuşak oluyor ama otururken sert kritik.haftalar bitti şükür kazasiz belasiz gelsinler bende 36+4 oldum dogum 9 şubat sezeryan ama böyle şeyleri duyunca benimki de gelecek gici hissediyorum bitene arkadaş 8 şubatta doğurdu işte
Yatarken de oluyor otururken de ama otururken hem daha sık sanki. Dursun ya ben yatış önerdiğinden beri ağlıyorum. Bu haftayı geçireceğimi düşünüyordum

Yatarken de oluyor otururken de ama otururken hem daha sık sanki. Dursun ya ben yatış önerdiğinden beri ağlıyorum. Bu haftayı geçireceğimi düşünüyordum
Özel hastane mi? Durması sürekli kasılması bebeğe zarar verir mi acaba doktor bisey diyor mu bu konuda 🙏🏻 riskli bir şey ise alsınlar sezaryen ile benim en korktuğum şeydir dursun dediğimde bisey olabilecek olması bebeğe 🥺 tabi doktor daha iyi bilir bu benim pimpirikliğim

sancı bende devam ediyor kasılma da oluyor ama düzenli saat tutunca düzenli gelmiyor napcam bilmiyorum küçük yerde olmaktan nefret ediyorum of devam ederse gidicem

Canlar selam.
Biz iyiyiz şükür..
Spinal İle sezeryan oldum, guzel geçti..
Yavrum. Halayla cikti😂
Dogumhane. Baya eğlenceli geçti ekip beni rahatlatmak icin baya iyi efor sarfettti..
Rahat olun, bolca dua edin❤️
Rabbim yardım ediyor..
Sadece uterus masajı fenaydı ona bısey diyemiyorum ama insan herşeye katlanıyor yavrusu için..
Emiyor şimdi insllah süt geliyordur ben sıkınca gelmiyor çünkü.
Yarin çıkacağız inşallah 🌸🤲
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun inşallah 💕 hic olumsuz düşünmeyin çiçek gibi geçecek
Allah anali buyutsun canim 🌸bi.kac gune sütun musluk gibi olur merak etme 🙈

D Dr X çok geçmiş olsun 🙏🏻 insan meslektaşından ekstra ilgi bekliyor haliyle ama moralinizi bozmayın kendi doktorunuz ne diyecek bakalım. Bebiş de Ocak bebeği olma niyetinde mi yoksa ilk gerçek şubat bebişimiz mi olcak 🥰

Özel hastane mi? Durması sürekli kasılması bebeğe zarar verir mi acaba doktor bisey diyor mu bu konuda 🙏🏻 riskli bir şey ise alsınlar sezaryen ile benim en korktuğum şeydir dursun dediğimde bisey olabilecek olması bebeğe 🥺 tabi doktor daha iyi bilir bu benim pimpirikliğim
Evet özel hastane. ben de ondan korktum ama kalp atışları iyi olduğu için biraz içim rahat

Kızlar bebeğin başının ve göğsünün olduğu yerde karnım inip kalkıyor solunum hareketi gibi bu mümkün mü içerde çok tedirgin oldum ya bugün ağrım da var biraz 😟😟

Ayy ağlamayın lütfen 🙏🏻 sonuçta takip amaçlı yatış önerilmiş hayırlısı olsun 🥰 grubun bebişleri Ocak ayında ısrarlı 😇 moralinizi bozmayın hiç

sancı bende devam ediyor kasılma da oluyor ama düzenli saat tutunca düzenli gelmiyor napcam bilmiyorum küçük yerde olmaktan nefret ediyorum of devam ederse gidicem
Benim çok kasılma ve ağrım oluyor. Doktorum kasılma 1 dakikaya kadar normal dedi. Daha uzun sürüyorsa ve bebeğin hareketlerinde değişiklik varsa acil durum dikkat et dedi 😇

Kızlar bebeğin başının ve göğsünün olduğu yerde karnım inip kalkıyor solunum hareketi gibi bu mümkün mü içerde çok tedirgin oldum ya bugün ağrım da var biraz 😟😟
Bak o bende bayadır var birkaç haftadır denk geliyorum böyle nefes alır gibi inip kalkıyor hızlı hızlı bir yer ne olduğunu anlamadım hıçkırık zaten değil o sık sık oluyor ama bu biri içerde nefes nefese gibi inip kalkıyor nefes alması değildir zaten suyla alıyordur da ne acaba çok senkronize acaba kalp atışı mı denk geliyor ki

X