2024 Şubat Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    302
Canlar selam.
Biz iyiyiz şükür..
Spinal İle sezeryan oldum, guzel geçti..
Yavrum. Halayla cikti😂
Dogumhane. Baya eğlenceli geçti ekip beni rahatlatmak icin baya iyi efor sarfettti..
Rahat olun, bolca dua edin❤️
Rabbim yardım ediyor..
Sadece uterus masajı fenaydı ona bısey diyemiyorum ama insan herşeye katlanıyor yavrusu için..
Emiyor şimdi insllah süt geliyordur ben sıkınca gelmiyor çünkü.
Yarin çıkacağız inşallah 🌸🤲
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun inşallah 💕 hic olumsuz düşünmeyin çiçek gibi geçecek

Canım kızlar iyi akşamlar iyi ki varsınız
Nst den sonra nöbetçi kadin doğum doktoru baktı
Bebek küçük yatisla alalım dedi
Bende kendi doktorum perşembe sezaryanimi planladı dedim tamam o zaman şu an acil bi durum yok nst de iyi yarın kendi doktorunuza bi gidin dedi bende zaten randevum var hareketleri hissedemeyince geldim dedim ama ilk defa bi meslektaşıma çok gicik oldum tavrına falan başka doktoru bi çağırayım o da baksın falan dedi bi sknti mi var dedim yok küçük diye dedi iyice sinir oldum bir kadin doğum uzmanı zaten usg dan anlamaz mı yani çok sinirlendim yarın bi kendi doktoruma gideyim de insallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
İçini rahat tut inş ya kendi doktorun gibi anlamıyor ilk bakan doktor🙏🏻 yarın için rahatlar sonra da planlı doğum yaparsın inş

Canlar selam.
Biz iyiyiz şükür..
Yavrum. Halayla cikti😂
Dogumhane. Baya eğlenceli geçti ekip beni rahatlatmak icin baya iyi efor sarfettti..
Rabbim yardım ediyor..
Sadece uterus masajı fenaydı ona bısey diyemiyorum ama insan herşeye katlanıyor yavrusu için..
Rabbim hepinizin yardımcısı olsun inşallah 💕 hic olumsuz düşünmeyin çiçek gibi geçecek
Bebeğe ek bir şey veriyor musunuz içmesi için ? Şeker ölçümü yapıyorlar mı bebeğe ? Eğer sorun yoksa bunlarda o çektikçe ona yetecek kadar geliyordur

Canlar selam.
Biz iyiyiz şükür..
Yavrum. Halayla cikti😂
Rabbim yardım ediyor..
Gözünaydın canım 😍 kaçıncı hafta kaç kilo doğdu

Canım kızlar iyi akşamlar iyi ki varsınız
Nst den sonra nöbetçi kadin doğum doktoru baktı
Bebek küçük yatisla alalım dedi
Bende kendi doktorum perşembe sezaryanimi planladı dedim tamam o zaman şu an acil bi durum yok nst de iyi yarın kendi doktorunuza bi gidin dedi bende zaten randevum var hareketleri hissedemeyince geldim dedim ama ilk defa bi meslektaşıma çok gicik oldum tavrına falan başka doktoru bi çağırayım o da baksın falan dedi bi sknti mi var dedim yok küçük diye dedi iyice sinir oldum bir kadin doğum uzmanı zaten usg dan anlamaz mı yani çok sinirlendim yarın bi kendi doktoruma gideyim de insallah 🤲🏻🤲🏻🤲🏻
Allahim sağlıkla sihhatle gelsin bebis inşallah kazasiz belasiz ayyy sinir olma bazen böylelerine denk geliriz

Bebeğe ek bir şey veriyor musunuz içmesi için ? Şeker ölçümü yapıyorlar mı bebeğe ? Eğer sorun yoksa bunlarda o çektikçe ona yetecek kadar geliyordur
Ek vermeyin dediler,
Bestlak damla kullanıyorum bende bakalım..
Yarin kontrol olacak, insallah cektikce yetecek kadsr geliyordur

Valla onu bilmiyorum ama özel hastaneler yapıyor onu bazen
Saatlik gelip ölçüyor imiş şekeri düşmüş mama verin diyormuş
Görümceme yapmışlar
Neye göre yapıyorlar acaba ilk bebeğimde hiç şeker ölçülmedi, gece bir kere mama verdiler süt yetmemiştir ondan ağlıyordur diyip🙄 halbuki çok da ağlamamıştı yatağında durmak istememişti neye göre verdiklerini bilmiyorum ertesi gün de taburcu olmuştuk zaten..ölçülmesi gerekiyorsa isteyeyim ben de🤪

Acile geldim. İnanılmaz kasılmam vardı. Düzenli ağrılarım çıktı. Ama ben sadece kasılma hissediyodum. Ağrı hissetmiyorum. Açıklık hala 1 cm. Yatış önerdi doktor. Ağrın azalırsa gidersin artarsa sezeryana alırız demiş. Ama ben yatışı kabul etmedim.eve gidiyorum

Eklentiler

• 20240128_180157.jpg
    20240128_180157.jpg
    41,1 KB · Görüntüleme: 73
Canlar selam.
Biz iyiyiz şükür..
Yavrum. Halayla cikti😂
Rabbim yardım ediyor..
Kendi derdime düştüm size yazamadım hayırlı olsun çok sevindim her şeyin güzel olmasına darısı başımıza insallah 😘🤲🏻🙏🏻

Acile geldim. İnanılmaz kasılmam vardı. Düzenli ağrılarım çıktı. Ama ben sadece kasılma hissediyodum. Ağrı hissetmiyorum. Açıklık hala 1 cm. Yatış önerdi doktor. Ağrın azalırsa gidersin artarsa sezeryana alırız demiş. Ama ben yatışı kabul etmedim.eve gidiyorum
neden etmediniz açıklık ilerlemedi diye mi kabul etmediniz yatışı🤨 düzenli sancı olunca doğum başlamış mı yani? Kendi doktorunuz ne diyor

neden etmediniz açıklık ilerlemedi diye mi kabul etmediniz yatışı🤨 düzenli sancı olunca doğum başlamış mı yani? Kendi doktorunuz ne diyor
Kendi doktorum yatış önerdi. Sancılarım azalırsa eve göndercekti. Artarsa sezeryanla alcaktı. Ama duracak belki ya yatmak istemedim o yüzden. Bide sezeryan istiyo muyum bilmiyorum

Nasıl.oluyor kasılma biraz anlatirmisjn

Karnım taş gibi oluyor aslında her zamanki gibi ama sorun şu ki 5 dakikada bir 40-45 sn sürüyor. Yani sürekli kasıldığını düşün karnının rahatsız etmeye başlıyor artık ağrı olmasa bile. 36+0 ım. Çok sabırsız ama bebek
Himm ben daha hiç kasılma yaşamadım galiba öyle düşünüyorum otururken mi yatarken mi mesela ben uzanırken yumuşak oluyor ama otururken sert kritik.haftalar bitti şükür kazasiz belasiz gelsinler bende 36+4 oldum dogum 9 şubat sezeryan ama böyle şeyleri duyunca benimki de gelecek gici hissediyorum bitene arkadaş 8 şubatta doğurdu işte

X